Porziņģis izceļas ar 20 punktu guvumu «Celtics» uzvarētā NBA priekšpēdējā pārbaudes spēlē

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis otrdien guva 20 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes mačā, viņa pārstāvētajai Bostonas "Celtics" komandai gūstot uzvaru. "Celtics" mājās ar rezultātu 123:110 pārspēja Ņujorkas "Knicks" komandu, kas bija Porziņģa pirmā pieturvieta NBA karjerā.

Porziņģis laukumā pavadītajās 27 minūtēs un 55 sekundēs realizēja četrus no astoņiem tālmetieniem un četrus no pieciem divpunktu metieniem. Viņa kontā bija arī astoņas atlēkušās bumbas, viena pārtverta bumba, divi bloķēti metieni un divas kļūdas. "Celtics" ar latvieti laukumā iemeta par 14 punktiem vairāk, nekā ielaida.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Džeisons Teitams, tāpat kā Porziņģis izcīnot astoņas atlēkušās bumbas. 17 punkti un sešas rezultatīvas piespēles bija Džeilenam Braunam. Bostonieši realizēja 23 tālmetienus ar 44,2% precizitāti.

Bostonas "Celtics" - Ņujorkas "Knicks" spēles epizodes

"Knicks" komandā 22 punktus guva Kventins Graimss.

Kristaps Porziņģis par Bostonas "Celtics" uzvaru pārbaudes spēlē pret Ņujorkas "Knicks"
00:00 / 00:35
Lejuplādēt

Porziņģis pēc spēles uzteica komandas biedru ieguldījumu, kas ļauj tikt pie brīviem metieniem. Bostonas komanda ar talantīgiem basketbolistiem uzbrukumā ir ļoti bīstama, un to būs ļoti grūti apturēt, piebilda liepājnieks.

"Celtics" pēdējo pārbaudes spēli aizvadīs ceturtdien, kad viesosies pie Šarlotas "Hornets".

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns otrdien, Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes mačā laukumā pavadot septiņas minūtes, guva sešus punktus Oklahomasitijas "Thunder" komandas uzvarā.

"Thunder" mājās ar rezultātu 124:101 pārspēja Milvoki "Bucks" basketbolistus.

Oklahomasitijas "Thunder" - Milvoki "Bucks" spēles epizodes

Bertāns laukumā pavadītajās septiņās minūtēs un četrās sekundēs realizēja divus no četriem tālmetieniem. Viņa rēķinā bija arī viena atlēkusī bumba, viena rezultatīva piespēle, divas pārtvertas bumbas un viena piezīme. "Thunder" ar Bertānu laukumā iemeta par trīs punktiem vairāk, nekā ielaida.

"Thunder" vienībā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Džošs Gidijs, kurš arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas un atdeva piecas rezultatīvas piespēles, bet pa 18 punktiem pievienoja Džeilens Viljamss un Čets Holmgrens. Šejam Gildžesam-Aleksandram bija desmit punkti, piecas bumbas zem groziem un piecas rezultatīvas piespēles.

"Bucks" komandā 20 punktus guva Maliks Bīslijs, bet 18 punkti, desmit atlēkušās bumbas un četras pārtvertas bumbas bija Jannim Adetokunbo.

"Thunder" pārbaudes spēles noslēgs ceturtdien, mājās uzņemot Detroitas "Pistons".

NBA regulārais čempionāts sāksies 24.oktobrī.