Bertāns sasniedz savu sezonas rezultativitātes rekordu, «Hornets» NBA spēlē zaudē

Dāvis Bertāns sestdien guva 16 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" ar 98:109 viesos piekāpās Filadelfijas "76ers" un cieta otro zaudējumu pēc kārtas. Bertāns aizvadīja līdzšinējā sezonā rezultatīvāko maču.

Bertāns spēlēja 31 minūti (30:47), realizēja divus no pieciem tālmetieniem, visus trīs divpunktu metienus un ne reizi nekļūdījās četros mēģinājumos no soda metienu līnijas. Dāvja rēķinā bija arī pa vienai izcīnītai atlēkušajai bumbai, rezultatīvai piespēlei un pārtvertai piespēlei.

"Hornets" sastāvā Bertāns bija otrais rezultatīvākais aiz Tre Manna, kurš iekrāja 21 punktu. Filadelfijas komandā ar 30 punktiem izcēlās Tairijs Maksijs.

Filadelfijas "76ers" - Šarlotas "Hornets" spēles epizodes

Bertāns 2023./2024. gada sezonā iepriekš spēlē nebija guvis vairāk kā 15 punktus.

Pēc spēles Filadelfijā Dāvis žurnālistiem sacīja, ka pēc aizmainīšanas uz "Hornets" ir atguvis ticību saviem spēkiem. Savukārt mačā pret "76ers" komanda neizturēja visas 48 spēles minūtes, atzina Bertāns.

Dāvis Bertāns par Šarlotas "Hornets" spēli pret Filadelfijas "76ers"
00:00 / 00:47
Lejuplādēt

Ar 68 spēlēs gūtām 17 uzvarām "Hornets" ieņem 13. vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli Šarlotas klubs aizvadīs otrdien Orlando pret "Magic".

Savukārt Bostonas "Celtics" informēja, ka Kristaps Porziņģis labās kājas paceles cīpslas sastiepuma dēļ svētdien nepiedalīsies piektajā spēlē pēc kārtas. "Celtics" viesos tiksies ar Porziņģa iepriekš pārstāvēto Vašingtonas "Wizards".