«The Sound Poets» koncertā viesosies Latvijas Radio bigbends

20. oktobrī gaidāmajā “The Sound Poets” koncertā “Arēnā Rīga” īpašo viesu lomā grupas skanējumu papildinās Latvijas Radio bigbenda mūziķi.

20. oktobra lielkoncerts “Arēnā Rīga” veltīts rudens sākumā izdotajam ansambļa trešajam studijas albumam “Trīs”, informēja grupas pārstāvis Henriks Eliass Zēgners.

“Doma par Latvijas Radio bigbenda iesaistīšanu radās, jo vēlamies padarīt mūsu koncertu “Arēnā Rīga” īpašu gan mūsu klausītājiem, gan arī sev pašiem. Nevienam nav šaubu par bigbenda kvalitāti un meistarību, kas atzinīgi novērtēta visā pasaulē, tādēļ ir liels gods un prieks dalīt skatuvi ar šiem mūziķiem. Kopīgi gatavojam jaudīgu koncerta kulmināciju, lai visiem zināmās grupas dziesmas izskanētu ar iepriekš vēl nepieredzētu enerģiju,” par sadarbību stāsta “The Sound Poets” basģitārists Kārlis Josts.

Šobrīd biļetes uz koncertu “Arēnā Rīga” cenu amplitūdā no 20 eiro iespējams iegādāties visās “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un internetā, savukārt bērnu biļetes pieejamas par puscenu. Albums “Trīs” dzirdams “Spotify”, “iTunes”, “Deezer” un citās digitālajās mūzikas platformās, kā arī fiziskā CD formātā nopērkams labākajos Latvijas mūzikas ierakstu veikalos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti