Rīta Panorāma

Intervija ar Uldi Ozoliņu un " Latvian Blues Band «» dalibniekiem

Rīta Panorāma

Festivāls Artissimo - aizrautība un svaigums mūzikā

Intervija ar Andreju Mediņu , Valteru Frīdenbergu un Kristiānu Stirāni

Labdarības lielkoncerts «Uzcel savu baznīcu!» - jaunās skaņās

Jau sestais gads ritēs Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā notiekošajam, iemīļotajam labdarības lielkoncertam "Uzcel savu baznīcu!". Renāra Kaupera iniciēts, tapis sadarbībā ar Juri Vaivodu, 2. jūlija koncerts būs ar jaunu, iedvesmojošu programmu.

Labdarības diena tiks ieskandināta jau plkst. 14.00 ar sirsnīgu koncertu baznīcā. Bruknas mīļie draugi – māte un meita Ira un Rūta Dūdumas, dziedātājs un dzejnieks Lauris Valters būs pirmie, kuri klausītājus ievedīs mūzikas noskaņu pasaulē.

Gaidot lielkoncertu, gan lielajiem, gan mazajiem apmeklētājiem radoši izpausties palīdzēs mākslinieces Elita Patmalniece, Ilze Patmalniece un Diāna Dimza-Dimme. Plkst. 14.00 visi mākslu mīlošie tiks aicināti uz radošajām darbnīcām. Kā neiztrūkstoša vērtība Bruknas muižas dārzā ir podnieka Evalda Vasilevska melnās keramikas cepļa atvēršana. Ģimenes ar bērniem draiskās, kā arī izzinošās rotaļās doties aicinās "Lielās spēles".

Kad apmeklētāji būs aplūkojuši skaisto Bruknas muižu, izstaigājuši gleznaino dārzu un novērtējuši, cik daudz ir paveikts baznīcas tapšanā, plkst. 16.00 uz skatuves kāps labdarības lielkoncerta "Uzcel savu baznīcu!" mākslinieki.

Jūlija pēcpusdienā ar mūziku Zemgales laukus un pakalnus pieskandinās Renārs Kaupers, Aija Andrejeva, Marts Kristiāns Kalniņš, Olga Rajecka, Ainars Virga, Aivars Hermanis, Ralfs Eilands, Elza Rozentāle, Aija Vītoliņa, "Putnu balle", koris "Laiks" un citi.

Stāsts par kopēji celtu baznīcu, priestera Andreja Mediņa iniciēts, piedzima 2012. gadā, kad pirmo reizi Latvijas mūziķi un citi radoši ļaudis nolēma palīdzēt Bruknas kopienas ļaudīm uzcelt savām rokām dievnamu. Tobrīd baznīcas ēkai tika likti pirmie pamatakmeņi un teju neticami, ka nu nams lepni slejas muižas teritorijā.

Sestais gads koncertam "Uzcel savu baznīcu!" nāk ar pārmaiņām, ar jaunumiem. Bruknas lielais draugs Renārs Kaupers ierosināja izveidot citādāku programmu nekā iepriekš. Kopā ar domubiedru - Juri Vaivodu, Dailes teātra muzikālās daļas vadītāju, nu top lielkoncerts, kādu Bruknas cienītāji vēl nav piedzīvojuši.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Mūzika
Kultūra
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt