Emīla Dārziņa mūzikas skola aicina uz jubilejas koncertiem

Emīla Dārziņa Mūzikas skola aicina uz 75. jubilejas koncertiem Rīgā, kas norisināsies no 22. februāra līdz 3. aprīlim. Atsevišķi koncerti veltīti katrai mūzikas nodaļai, bet jubilejas sezona noslēgsies ar simfoniskā orķestra un izcilu Dārziņskolas absolventu koncertu, medijus informē skolas pārstāvji.

Janvārī jau izskanēja pirmais no jubilejas koncertiem Rīgā – Latvijas Nacionālās bibliotēkas korē muzicēja Koncertmeistaru klases un kameransambļu nodaļas audzēkņi, bet februārī un martā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Lielajā zālē uzstāsies pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu, klavieru un stīgu nodaļu jaunie mūziķi.

Dārziņskolas vadītāja Iveta Dreiblate atklāj: “Ir nemanāmi aizlidojuši pieci gadi, un Emīla Dārziņa mūzikas skola atkal plašāk atzīmē savu dzimšanas dienu, nu jau 75.

Mēs vēlamies šajā dzimšanas dienā būt kopā gan ar pašreizējiem skolotājiem un audzēkņiem, gan arī mīļi aicinām visus agrākos un tagadējos Dārziņskolai tuvos cilvēkus novērtēt mūsu veikumu mūzikas nodaļu koncertos.”

75. jubileju skola atzīmē jau kopš septembra, sniedzot koncertus dažādos Latvijas reģionos. Jau izskanējuši koncerti Dobeles koncertzālē “Zinta”, Rundāles pilī un Ventspils koncertzālē “Latvija”, bet vēl priekšā koncerts 19. februārī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā un Saldus Mūzikas un mākslas skolā. Jubilejas sezona noslēgsies 3. aprīlī, kad Lielajā ģildē kopā ar Dārziņskolas simfonisko orķestri uzstāsies skolas absolventi – Reinis Zariņš, Dita Krenberga, Elīna Endzele, Artūrs Perts un citi. Koncertā izskanēs arī Evijas Skuķes un Agnetas Krilovas jaundarbi.

Jubilejas koncerti Rīgā:

  • 22. februārī JVLMA – Pūšamintrumentu un sitaminstrumentu nodaļas koncerts,
  • 24. februārī JVLMA – Klavieru nodaļas koncerts,
  • 23. martā JVLMA – Stīgu nodaļas čellu un kontrabasu klases koncerts,
  • 28. martā JVLMA – Stīgu nodaļas vijoles, altu un arfas klases koncerts,
  • 3. aprīlī Lielajā ģildē – Jubilejas noslēguma koncerts.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti