Ar Dona uzstāšanos LTV uzsāk latviešu mūziķu koncertu tiešraižu ciklu

Latvijas Televīzijas jaunākais projekts “Koncerts Z studijā” ļaus skatītājiem “dzīvajā” vērot Latvijā populāru un mīlētu mūziķu uzstāšanos, bet mūziķiem – sniegs iespēju uzstāties teju ierastos apstākļos. Koncerti būs vērojami LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē piektdienu vakaros pulksten 21.20. Pirmajā koncertā – mākslinieks, kura dziesmām līdzi dzied tūkstoši un kura solokoncerts var piepulcēt pilnu Rīgas lielāko arēnu – Dons.

Sākot ar 17. aprīli piektdienu vakari LTV1 ēterā piederēs mūziķiem. Tiešraides koncertos no Zaķusalas studijas Latvijas mūziķi spēlēs ikvienam, kurš paliek mājās. Skatītājiem tā būs iespēja baudīt mūziķu tiešraides uzstāšanos teju kā koncertā, bet mūziķiem tā būs iespēja uzstāties gandrīz ierastos apstākļos.

Pirmajā koncertā uzstāsies Dons, kurš izpildīs arī dažus no saviem lielākajiem hitiem – "Pēdējā vēstule”, “Pāriet bailes” un citus. Dona koncerts būs akustisks, viņa komandā piektdienas vakarā būs arī ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš, Toms Poišs ar elektrisko basģitāru un kontrabasu, kā arī taustiņinstrumentālists Kristaps Vanadziņš.

Pirms koncerta uz pavisam īsu sarunu par dzīvi un šo laiku mūziķus aicinās LTV raidījumu vadītāja Eva Johansone.

“Koncerts Z studijā” – no 17. aprīļa piektdienās, pulksten 21.20 LTV1 un Replay.lv tiešraidē. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un Replay.lv "Facebook" lapās.

LTV pārstāvji uzsver, ka, gatavojoties tiešraidēm un to laikā, tiek un tiks ievēroti visi drošības noteikumi. Arī koncerta scenogrāfija un kadrējums veidots tā, lai visi iesaistītie, arī mūziķi uz skatuves, varētu ievērot atbilstošu un drošu distanci. Drošības apsvērumu dēļ tiešraides laikā studijā atradīsies tikai mūziķi un tie LTV darbinieki, kuri iesaistīti tiešraides nodrošināšanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti