Atklās karikatūru izstādi par ES projektiem

Ministru kabinetā trešdien, 28.maijā, atklās karikatūru izstādi “Eiropas Sociālais fonds – Tev!”, kas veltīta Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) administrēto Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu sasniegumiem, informēja Valsts kancelejā.

Karikatūru autors ir mākslinieks-karikatūrists Zemgus Zaharāns.

Izstādei izvēlētie projekti raksturo to dažādību: NVO padomes izveide Līvānos un ekspertu viedokļu paušana Eiropas Ekonomisko un sociālo lietu komitejā, ISO sertifikāta iegūšana Mērsraga ostā un vienas pieturas aģentūru izveide vairākās pašvaldībās, pašvaldību darbinieku apmācības un elektronisks buklets par ES finansēm, jaunie interneta rīki Kurzemes apceļošanai un pētījums par Rēzeknes novada industriālo teritoriju attīstību.

Valsts kanceleja un SIF 2007. - 2013. gada ES struktūrfondu plānošanas periodā uzraudzīja 279 ESF finansētu projektu ieviešanu vairāk nekā 12 miljonu eiro apmērā. Īstenoto projektu lokā ir tādi, kas stiprina nevalstisko organizāciju spējas piedalīties valsts un pašvaldību lēmumu pieņemšanā, projekti, kuru laikā radīti jauni pakalpojumi iedzīvotājiem, uzlabota pašvaldību sniegto pakalpojumu kvalitāte, tiek strādāts pie administratīvo šķēršļu mazināšanas uzņēmējdarbībā un citās jomās, tiek veicināta sadarbība starp darba devējiem un darba ņēmējiem.

Izstāde Ministru kabinetā ir bezmaksas, tās atklāšana notiks valdības nama 1.stāva vestibilā plkst.11:00.

Interesenti aicināti pieteikties Valsts kancelejas  Komunikācijas departamentā, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80000120 vai 67082924, vai rakstot uz e-pastu “[email protected]”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Māksla
Kultūra
Jaunākie
Interesanti