Radio «Naba» piektdien nodrošinās skaņu tiltu «Sieviete mākslā»

Piektdien, 8. jūnijā, Latvijas Radio 6 – LU Radio “Naba” – ēterā būs dzirdama īpaša saslēgšanās - “Skaņu tilts: Sieviete mākslā. Daugavpils mākslas nakts”, kura ietvaros no 21.00–00.00 būs dzirdamas sarunas par un ap mākslu, reportāžas un intervijas ar Daugavpils mākslas nakts māksliniekiem un viesiem, kā arī dzirdama tematiska mūzika, kurā šoreiz dominēs sievietes.

Mākslas nakts ir interaktīvs, dinamisks un izaicinošs mākslas pasākums, runājot par mākslu, aplūkojot mākslu, radot mākslu, izstaigājot un izstāstot mākslu, kas jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī, šogad ar tematisko ievirzi “Sieviete mākslā”, informēja radio "Naba" producente Anete Enikova.

Anete Enikova par skaņu tiltu ar Daugavpili

  Skaņu tilts ir īpaša “saslēgšanās” ar šo notikumu radio ēterā. Skaņu tilta ietvaros būs dzirdamas sarunas ar māksliniekiem un radošo apvienību pārstāvjiem no Daugavpils un citām Latvijas pilsētām, kas ar saviem projektiem un idejām veido 4. mākslas nakts daudzveidīgo notikumu programmu un mākslas telpu Daugavpilī, Daugavpils novadā un Latgalē kopumā.  Ar pilnu Mākslas nakts programmu var iepazīties Marka Rotko centra “Facebook” lapā.  

  Skaņu tiltu veidos radio “Naba” sadarbībā ar Daugavpils Marka Rotko mākslas centru. Radio “Naba” ētera programmu nodrošinās Anete Enikova, Andra Čudare, Ieva Nagliņa un Māris Skuja.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Kultūrtelpa
  Kultūra
  Jaunākie
  Interesanti