Kultūrkapitāla fonda ekspertu komisijās īpaši aicina pieteikties reģionu pārstāvjus

Valsts kultūrkapitāla fonds aicina ekspertus pieteikties darbam nozaru komisijās, kas izvērtē Valsts kultūrkapitāla fondā iesniegtos projektu un mūža stipendiju pieteikumus, radošo braucienu pieteikumus un sniedz atzinumus fonda padomei par naudas piešķiršanu.

Valsts kultūrkapitāla fonda vadītājs Edgars Vērpe par ekspertu aicināšanu komisijāsMāra Rozenberga
  „Ekspertus mēs ceram sagaidīt pietiekami daudz, lai būtu konkurss visās jomās – literatūrā, vizuālajā mākslā, mūzikā, kino, teātrī, kultūras mantojumā, tradicionālajā kultūrā,” stāsta Kultūrkapitāla fonda vadītājs Edgars Vērpe, piebilstot, ka īpaši gaida speciālistus no reģioniem.

  “Visās nozarēs, kas ir Kultūrkapitāla fondā, ekspertiem jārēķinās, ka ir trīs konkursi gadā, kad ir jālasa konkursā iesniegtie projekti, plus vēl ir mērķprogrammu projekti. Ir diezgan daudz, ko darīt. Pašlaik uz konkursu ir jāizlasa no simt līdz divsimt projektiem atkarībā no tā, vai tā ir liela vai maza nozare. Plus katru mēnesi ir konkursa komisijas sēdes. Samaksa pašlaik, manuprāt, ir ļoti adekvāta – trīs eiro par projektu un 150 eiro par katru sēdi. Ekspertiem no reģioniem mēs apmaksājam arī ceļa izdevumus,” norāda Vērpe.

  Pretendentus var pieteikt juridiskas personas, kas darbojas kultūras jomā, kā arī Kultūras ministrijas padotībā esošas iestādes. Pretendentiem jāņem vērā, ka, strādājot komisijā, viņi paši nevar pieteikties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam. Pieteikties iespējams līdz 29.martam.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Kultūrtelpa
  Kultūra
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti