Pieci.lv septīto gadskārtu svinēs ar vērienīgu dzimšanas dienas festivālu

Atzīmējot jauniešu multimediālās platformas Latvijas Radio 5 – Pieci.lv septīto gadskārtu, Pieci.lv komanda klausītājus aicina uz dzimšanas dienas festivālu, kas norisināsies no 23. līdz 25. jūlijam. Trīs dienu programmā uz divām virtuālām “skatuvēm” – Pieci.lv ēterā un sociālajos tīklos – skanēs izcilu mūziķu koncertieraksti un intervijas, daudzsološāko jauno latviešu mākslinieku koncertu tiešraides, pasaules labāko DJ uzstāšanās ieraksti no festivāliem Latvijā un ārpus tās, kā arī Pieci.lv ētera personību sarunas, intervijas un uzstāšanās.

Festivāla galvenie mākslinieki un pilna trīs dienu programma uz divām skatuvēm tiks izziņota tuvākajā laikā.

“Vasara ir festivālu laiks, kad tiekamies, klausoties, dejojot un dziedot līdzi saviem mīļākajiem izpildītājiem, plecu pie pleca ar tūkstošiem domubiedru. Taču pasaules un Latvijas mūzikas festivālu pļavās šobrīd valda neticams klusums. Arī mūsu iespējas svinēt Pieci.lv dzimšanas dienu, satiekot klausītājus klātienē, ir ierobežotas, tāpēc izlēmām izmantot radio priekšrocības un kopā ar klausītājiem šovasar tomēr piedzīvot īstu festivāla atmosfēru.

Mēs Pieci.lv FM viļņos, interneta tiešraidē un sociālajos tīklos nodrošināsim izcilu festivāla programmu,

bet klausītāji ir aicināti uzcelt telti savā pagalmā, meža ielokā vai dzīvoklī, uzstādīt pamatīgākas skandas darba vietā vai atvērt automašīnas logu sastrēguma laikā un ļauties trīs dienu ceļojumam.

Mēs varam būt cieši kopā Pieci.lv dzimšanas dienas festivālā un tajā pašā laikā ievērot visus piesardzības pasākumu,” stāsta Pieci.lv DJ un rīta raidījuma vadītājs Toms Grēviņš.

Labākie festivālu ieraksti, intervijas un koncerti FM skatuvē

Festivāla atklāšana notiks ceturtdien, 23. jūlijā, pulksten 20.00 “FM skatuvē” jeb Pieci.lv ēterā un interneta tiešraidē. Pirmajās divās festivāla dienās, 23. un 24. jūlijā, programmā skanēs Pieci.lv komandas izvēlētu pasaules zvaigžņu, leģendāru grupu un izcilu mūziķu koncertierakstu fragmenti, labāko deju mūzikas DJ uzstāšanās ieraksti no festivāliem Latvijā un pasaulē, kā arī Pieci.lv DJ uzstāšanās.

Savukārt sestdien, 25. jūlijā, ēterā skanēs Pieci.lv klausītāju un mūzikas industrijas pārstāvju izvēlēta mūzika un mīļākie koncertieraksti, kurus pavadīs stāsti par spilgtāko festivālu un koncertu apmeklējumiem.

Akustisko koncertu tiešraides un “Zoom” ballīte Digitālajā skatuvē

Festivāla norisei apmeklētāji aicināti sekot līdzi arī Digitālajā skatuvē, kas tiks izvietota sociālajos tīklos “Instagram”, “Facebook” un platformā “Zoom”.

“Pieci.lv dzimšanas dienas festivāla Digitālajai skatuvei ir divi uzdevumi. Pirmais – sniegt iespēju tiem pašmāju māksliniekiem, kuriem šī būtu bijusi pirmā īstā “festivālu vasara”, tomēr uzstāties festivālā, satikt un uzrunāt savus klausītājus. Otrais, ne mazāk nozīmīgais uzdevums – radīt iespēju virtuāli satikties festivāla apmeklētājiem, vairojot kopā būšanas atmosfēru,” skaidro Toms Grēviņš.

Digitālo skatuvi 23. jūlijā pulksten 21.00 ar akustisko koncertu “Instagram live” atklās kāds no Latvijas pašmāju māksliniekiem. Festivāla norises laikā būs vērojami pieci pašmāju mākslinieku koncerti. Savukārt piektdien, 24. jūlijā, raidījuma “Deju stacija” laikā no pulksten 19.00 ikviens klausītājs aicināts pieslēgties kopīgai “Zoom” ballītei ar Pieci.lv ētera personībām.

Līdztekus koncertiem un mūzikai uz Digitālās skatuves norisināsies arī citas aktivitātes, tostarp kopīga festivāla brokastu gatavošana. Tiem, kuri vēlēsies paplašināt savu kultūras programmu, Pieci.lv ētera personības ieteiks īpašu festivāla filmu programmu, savukārt veselīga dzīvesveida entuziastiem būs iespēja sekot līdzi festivāla sporta ziņām un veselības saglabāšanas ieteikumiem.

Par Pieci.lv

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv izveidots 2013. gadā kā Latvijas Radio jauniešu satura multimediāla platforma.

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ir pieejams dažādos formātos. FM viļņos radiostacija dzirdama gandrīz trešdaļā Latvijas teritorijas, sasniedzot 73,1% valsts iedzīvotāju. Latvijas Radio 5 – Pieci.lv skan Rīgā 93,1 frekvencē, Daugavpilī 104,0 frekvencē, Liepājā 102,1 frekvencē, Rēzeknē 103,8 frekvencē, Valmierā 89,5 frekvencē un Ventspilī 96,5 frekvencē. Tāpat jauniešu kanālu var klausīties internetā www.pieci.lv vai Pieci.lv lietotnē, lejuplādējot to “App Store” vai “Google Play”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti