«Muzikālajā bankā 2013» uzvar Dons ar dziesmu «Pēdējā vēstule»

Noslēgusies Latvijas Radio 2 dziesmu aptauja „Muzikālā banka 2013”. Par gada vērtīgāko dziesmu kļuvusi Dona dziedātā „Pēdējā vēstule”, ziņo Latvijas Radio.

Dona dziesmai gan mūzikas eksperti, gan klausītāju balsojums piešķīra pārliecinošu pirmo vietu.

Pirmo reizi aptaujas vēsturē otrajā vietā ierindojušās divas dziesmas, ko noteica vienādais punktu skaits. Tās ir „Uzzīmē mani” grupas „Otra puse” un Antras Stafeckas sniegumā un „Viss ir iespējams” Intara Busuļa izpildījumā.

Trešajā vietā ierindojusies „Putni bez spārniem” Ivo Fomina dziedājumā.

Apbalvošanas ceremonija, kur tika noskaidrota aizvadītā gada vērtīgākā dziesma, sestdienas vakarā risinājās Venstpils Olimpiskajā centrā. Pasākumu tiešraidē pārraidīja Latvijas Radio 2, bet pēc ziņu raidījuma "Panorāma" rādīja Latvijas Televīzija.

„Muzikālās Bankas" šīgada eksperti bija Ēriks Ešenvalds, Mārtiņš Klišāns, Linda Leen, Juris Vaivods, Kārlis Auzāns, Aigars Grauba, Uģis Roze, Kristīne Kārkle-Puriņa un Edgars Kramiņš.

Jau tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu „Muzikālā banka" vadītājiem Baibu Palkavnieci un Kasparu Mauriņu apbalvošanas ceremoniju vadīja arī kāds no Latvijas mūziķiem. Šogad tas bija grupas „Tumsa" solists Valters Frīdenbergs.

Konkursa rezultāti:

 1. Pēdējā vēstule - Dons,
 2. Uzzīmē mani – Otra puse un Antra  Stafecka; Viss ir iespējams – Intars Busulis,
 3. Putni bez spārniem – Ivo Fomins,
 4. Sāksim No Jauna – Roberts Pētersons,
 5. Kļūdu paradīze -   Antra Stafecka,
 6. Tu tikai runā ar mani - Musiqq,
 7. Māsa upe - Dons,
 8. Vieglums neaprakstāms – L.V. un NeParasts bars,
 9. Akvārijs – Astro’n’out,
 10. Kur deg mana uguntiņa – S. Berezina,
 11. Dari Kā Es  - Musiqq,
 12. Tu neļauj – Marta Ritova un Ivo Grīsniņš-Grīslis,
 13. Jauns Sākums - PeR,
 14. Manai pasaulei jumtu - Miks Dukurs.

 

2 komentāri
Īstā seja
Bija daudzas ļoti gaumīgas meitenes kas dziedaja ar kokli tautas dziesmu par bāreniti, kur daudzi raudaja, kad bārenite nomira. Un tad ļoti skaista dziemsa pa Daugavu kas tek pa Latviju un nes uz pasauli priekus un bēdas ko dziedāja tas vīrietis smukā uzvalka ar sarkanu šļipsti. Ļoti smuki orķestris spēlē taures un bungas. pasākums liecinā par patrjotismu un lemberga kungs teica smuku runu kur kritizeja naudas maisus un špekulantus un arī Soros kad jaucās iekšķīgās Latvijas lietās!
Žanis Plēve
Šito nebaudāmo balagānu nevajadzētu likt sadaļā '' Kultūra''. Jebkura lauku pagasta pašdarbnieku uzstāšanās ir daudz augstvērtīgāka māksla. Un galvenais jautājums ir šāds - kuri tad par šo visu balsoja, cik zemu ir kritis LV kultūras līmenis. Jā, es starp citu neesmu ne opermūzikas, ne baleta fans, vairāk patīk rok un pop, bet šis bija visnebaudāmākais, ko pēdējos gados esmu redzējis. Nožēlojami.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Izklaide
Kultūra
Jaunākie
Interesanti