Aicina klausītājus piedalīties Raimonda Paula 85. jubilejas radio ballītē

Atzīmējot Raimonda Paula 85. jubileju, no 9. līdz 12. janvārim Latvijas Radio 2 ēterā notiks “Maestro mūzikas maratons”, kura laikā 85 stundu garumā skanēs tikai un vienīgi komponista mūzika. Radio ēteru ar stāstiem par savām īpašajām Paula dziesmām kuplinās Latvijā pazīstamas personības. Arī klausītāji aicināti pievienoties sveicēju pulkam, līdz 3. janvārim atsūtot Latvijas Radio 2 savus audio stāstus un pašdarinātus Maestro portretus.

“Lai arī mūsu šarmantajam, elegantajam, asprātīgajam un talantīgajam Maestro Raimondam Paulam ir 85. jubileja, tās svinēšana un koncerti izpaliks valstī noteikto ierobežojumu dēļ. Tomēr mēs krāšņi atzīmēsim Maestro jubileju Latvijas Radio 2 ēterā, kur svētku noskaņai un dzimšanas dienas sveicēju pulkam aicinām pievienoties cilvēkus visā Latvijā,” sacīja Latvijas Radio 2 programmu vadītāja Baiba Palkavniece. "Maestro radio ballītē skanēs tikai viņa komponētā mūzika, būs dažādi svētku pārsteigumi, sveicieni, jautrība, Paula portretu parāde un daudz kas cits, kā jau tas piederas īstai svinēšanai. Aicinu daudzo ziemas brīvdienu laikā dažādot savu atpūtu un no sirds iesaistīties stāstu un portretu radīšanā mūsu Maestro!”

Lai sveiktu Raimondu Paulu 85. jubilejā, līdz 3. janvārim tiek gaidīti ierakstīti audio stāsti par personiski visīpašāko Raimonda Paula dziesmu. Audio fails jānosūta mobilajā lietotnē “WhatsApp”, tālrunis 27834559. Jāatceras arī ierunāt sveicēja vārds.

Lai priecētu Maestro, visi, kuri sevī jūt mākslinieka dzirksti, aicināti uzzīmēt, uzgleznot vai kā citādi izveidot Raimonda Paula portretu un nosūtīt to uz e-pastu: [email protected] ''Paula Portretu Parāde''  būs redzama Latvijas Radio "Facebook" lapā un mājaslapā.

Raimonds Pauls 12. janvārī atzīmē 85. jubileju, viņš ir Latvijas Radio 2 visatskaņotākais komponists.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti