Kas notiek ar "Rail Baltica" projektu?

Kaspars Briškens, Kristīne Malnača, Inese Kalvāne, Ēriks Diļevs, Andris Kulbergs, Raimonds Čudars, Tālis Linkaits, Guntis Āboltiņš-Āboliņš

Jānis Domburs 12.jūnijs, trešdiena 21:15

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas notiek ap 9.maiju, pieminekli Uzvaras parkā, ar krievvalodīgajiem un Krievijas atbalstītājiem Latvijā?

Kas notiek Latvijā?

Kas notiek Latvijā? Kas, kad un kā notiks ar Krievijas gāzes aizvietošanu Latvijā? (ar surdotulkojumu)

Kas notiek Latvijā? Kas, kad un kā notiks ar Krievijas gāzes aizvietošanu Latvijā?

VIDEO. Kas, kad un kā notiks ar Krievijas gāzes aizvietošanu Latvijā?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 1 mēneša.

Valdība konceptuāli vienojusies atteikties no Krievijas gāzes, sākot ar nākamā gada 1. janvāri, un būvēt Latvijā sašķidrinātās gāzes termināli. Ekonomikas ministrijai līdz maija beigām jāsagatavo ziņojums, kurā būs izvērtēts, kurš no iespējamiem termināļu projektiem būtu atbalstāms. Kā šīs ieceres īstenot un ko tas nozīmēs patērētājiem, diskusijā "Kas notiek Latvijā?" skaidroja politiķi un vadošo enerģētikas uzņēmumu pārstāvji.

Diskusijā piedalījās par enerģētikas politikas veidošanu un īstenošanu atbildīgais ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs (Nacionālā apvienība), Latvijas lielākā dabasgāzes patērētāja "Latvenergo" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Čakste, kā arī Inčukalna pazemes gāzes krātuves pārvaldītāja "Conexus Baltic Grid" valdes priekšsēdētājs Uldis Bariss un vēl arvien lielākā dabasgāzes tirgotāja "Latvijas gāze" valdes priekšsēdētājs Aigars Kalvītis.

Diskusijas viesi bija arī Saeimas deputāts Vjačeslavs Dombrovskis, Latvijas Stividorkompāniju asociācijas padomes loceklis Jānis Kaselis, "BaltCap" Infrastruktūras fonda investīciju direktors Matīss Paegle, kā arī "Skulte LNG Terminal" ģenerāldirektors Renārs Miķelsons.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti