Rendas pagastā pieci vilki uz ceļa pamatīgi pārbiedē vietējo iedzīvotāju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Pamatīgu izbīli piedzīvojusi kāda Rendas pagasta iedzīvotāja, kad pirmdien ceļā no Graudupes līdz Ozoliem sastapusi piecus vilkus. Mednieki spriež, ka tā varētu būt viena šajā rajonā iepriekš redzēta vilku ģimene, bet dabas pētnieki mierina – pelēči ir bailīgi un parasti cilvēkiem neuzbrūk. 

Laikraksta “Kurzemnieks” galvenā redaktore Daiga Bitiniece Latvijas Radio pastāstīja, ka Rendas pagasta iedzīvotāja zvanījusi uz redakciju un stāstījusi, ka redzējusi vilkus, kas viņai priekšā uz ceļa izskrējuši pat divas reizes aptuveni piecu kilometru mežainajā posmā ceļā no Graudupes līdz Ozoliem.

Mednieki laikrakstam pastāstīja, ka tie tiešām varēja būt vilki, nevis suņi, jo aptuveni pirms nedēļas šajā apvidū redzēta septiņu vilku ģimene un nomedīti divi jauni vilki.

Taču mednieki mierina, ka mūsdienās cilvēkam no vilka noteikti nav jābaidās, vilki ir bailīgi un cilvēkam uzbrūk vien tad, ja ir slimi ar trakumsērgu, kas šajā rajonā nav konstatēta, vai arī, ja tiem nepietiek barības, bet barības vilkiem mežā pietiek. Turklāt vilki arī neaizstāv savus pēcnācējus. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti