Nometnē «Gribu būt ornitologs!» veicinās interesi par putniem

No 7. līdz 13.jūlijam Kandavā notiks Latvijas Ornitoloģijas biedrības nometne "Gribu būt ornitologs!", kuras dalībnieki mācīsies pazīt tuvākajā apkārtnē dzīvojošos putnus, dosies dienas un nakts ekspedīcijās, kuru laikā ķers un gredzenos putnus kopā ar ornitologu Oskaru Keišu un citiem dabas pētniekiem, informē dabasdati.lv.

Jaunieši vecumā no 10 līdz 16 gadu vecumam apgūs putnu dziesmas un to ierakstīšanas pamatus kopā ar ornitologu Edmundu Račinski, pētīs pūču atrijas, gatavos putnu būrīšus un tos izvietos dabā, kā arī pavadīs laiku ar vienaudžiem un pieaugušajiem, kurus aizrauj putnu pasaule. Kopā nedēļas laikā nodarbības un ekskursijas vadīs vairāk nekā desmit ornitologi un dabas pētnieki.

Noslēgumā plānota Ģimenes diena, kuras laikā viesiem būs iespēja iepazīties ar nodarbību laikā veikto, kā arī pašiem uzzināt jaunas lietas putnu jomā.

Nometnes mērķis būs veicināt jauniešu interesi par Latvijā dzīvojošajiem putniem, pilnveidot viņu zināšanas par valstī sastopamajām sugām un mūsdienīgām putnu pētniecības metodēm, kā arī attīstīt sadarbību dažāda vecuma putnu izpētes entuziastu un profesionāļu vidū.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vide un dzīvnieki
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti