FOTO: Izsludina fotokonkursu «Mans putns 2015»

Latvijas Dabas muzejs aicina piedalīties  fotokonkursā "Mans putns 2015". Konkursā startē fotogrāfi – amatieri, kuru fotogrāfijās attēloti gan Latvijas, gan svešzemju putni savvaļā un nebrīvē.

2014.gadā Latvijas Dabas muzeja (LDM) fotokonkursā piedalījās 119 fotogrāfu no visas Latvijas. Amatierfotogrāfu veikumu ļoti augstu novērtēja konkursa žūrija un izstādes "Mans putns 2014" apmeklētāji. Akcentu piešķīra atraktīvie fotogrāfiju nosaukumi, kas lieliski raksturoja putnu interesanto uzvedību. Visjaunākajam dalībniekam konkursa laikā bija astoņi gadi, bet visvecākajam – 74. Fotogrāfi bija piedomājuši ne tikai par kvalitāti darbos, bet arī nosaukumos, lai vairāk piesaistītu žūrijas uzmanību.

Fotokonkursa mērķis ir vairot izpratni par putnu daudzveidību, izcelt to aizsardzības jautājumus un vērst sabiedrības uzmanību uz dažādo sugu unikālo skaistumu. Fotogrāfijas tiks apkopotas izstādē, kas LDM apmeklētājus priecēs 2. stāva izstāžu zālē no 15. aprīļa līdz 9. maijam. Konkursa organizētājiem šogad ir īpašs prieks par veiksmīgo sadarbību ar atbalstītājiem, jo tiek solītas daudzveidīgas un vērtīgas balvas.

2015.gada konkursam fotogrāfijas jāiesniedz līdz 23.martam, tās nosūtot LDM. Ar ko fotokonkursa nolikumu var iepazīties muzeja mājaslapā. Iesūtītie darbi tiks vērtēti četrās vecuma grupās un katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā trīs fotogrāfijas.

Fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana un izstādes atklāšana notiks15. aprīlī. Laureātu darbi būs apskatāmi arī žurnālā "Vides Vēstis".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti