Bauskā izķer sezonas licences vimbu makšķerēšanai pilsētā

Bauskā aizvadītās nedēļas nogalē makšķernieki "izķēruši" sezonas licences vimbu makšķerēšanai A zonā jeb pilsētas teritorijā, Latvijas Radio stāstīja reģionālā laikraksta "Baukas Dzīve" galvenā redaktore Anita Rozentāle.

"Baukas Dzīve" galvenā redaktore Anita Rozentāle par licencēm vimbu makšķerēšanaiLauris Zvejnieks
  Viņa teica, ka, lai gan Bauskas Mednieku un makšķernieku biedrība licenču tirgošanu vimbu licencētai makšķerēšanai Bauskas un Rundāles pusē Mūsā, Mēmelē un Lielupē sāka sestdien, 16. martā, no plkst.9 rītā, rinda uz sezonas licencēm vimbu makšķerēšanu A zonā sāka veidoties jau piektdien, 15. martā, dienas vidū, kad bija iespējams pierakstīties rindā. Rindu saraksta veidošanu un uzraudzību veica brīvprātīgie.

   

  Tā kā vimbu licencētai makšķerēšanai A zonā jeb  Bauskas pilsētā sezonā, kas būs no 1. aprīļa līdz 16. maijam, pieejamas tikai 75 licences, jau naktī no piektdienas un sestdienu  A zonas sezonas licences bija izķertas.

  Arvien ir pieejamas sezonas licences vimbu makšķerēšanai B zonā - Bauskas pievārtē, un tās ir kopumā 600, kā arī dienas licences.

  "Bauskas Dzīve" vēsta, ka sezonas licence A zonā ar atlaidi maksās 50 eiro, bez atlaides –75 eiro; B zonā ar atlaidi – 40 eiro, bez – 50 eiro. Tam visam vēl klāt nāk 10 eiro liela drošības nauda. Vienreizējā jeb dienas licence A zonā ar atlaidi maksās septiņus eiro, bez – deviņus, savukārt B zonā ar atlaidi – sešus eiro, bez – astoņus. Jārēķinās vēl ar trīs eiro lielu drošības naudu.

  Laikraksta redaktore piebilda, ka vimbu makšķerēšanu sezonā uzraudzīs seši inspektori, ņemot vērā arī to, ka makšķernieks drīkst vienā reizē nomakšķerēt ne vairāk kā astoņas vimbas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Vide un dzīvnieki
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti