Klase

Sabīnas identitātes meklējumi

Klase

«Klase» 5. sērija

Pēcstundas ar Kašeru

Trakajiem pieder pasaule - pēcstundas ar Kašeru

Kašers uzskata, ka svarīga ir cilvēka iekšējā būtība, ne ārējais izskats, kas bieži maldina. Strādāt, lai nopelnītu naudu savam apģērbam, labi mācīties skolā un nebaidīties būt alternatīvam ir vērtība, uzskata multimākslinieks Kašers.

Multimākslinieks Kašers (Kaspars Blūms-Blūmanis) ir mācījies Talsu sākumskolā un Talsu Valsts ģimnāzijā, pabeidzis Latvijas Kultūras koledžu, ir diplomēts kultūras menedžeris ar specialitāti mūzikas menedžmentā. Kašers ir ''Sapņu fabrikas'' dibinātājs. Kašers vienmēr izcēlies ar individuālu stilu, sava izskata dēļ skolā ticis atstumts, bijis viens no labākajiem skolēniem klasē.

Kašers atceras, ka arī viņa vecāki nebija apmierināti ar viņa stilu. Lai būtu mazāk konfliktu, Kašers bēniņos sagatavojis apģērbu, no mājas izgājis saģērbies, kā vecākiem patīk, bet tad devies uz bēniņiem pārģērbties.

Kašera mamma pārdzīvojusi par dēla ģērbšanās stilu, jo kaunējusies un baidījusies no sabiedrības nosodījuma.

Arī Sabīnas vecāki iebilduši pret viņas stilu, kādu periodu Sabīnai paticis ģērbties kā zēnam.

Sabīna skolā mācās labi, bet bieži sabiedrība uzskata, ka alternatīva izskata jaunieši mācās slikti.

Savam apģērbam Sabīna naudu nopelna vasarā, strādājot rūpnīcā. Kašers uzsver, ka no darba nav jākaunas, arī viņš strādājis pie sava tēva, lai nopelnītu naudu apģērbam un aksesuāriem.

“Mēs esam tie, kuri maina sabiedrības domāšanu!” noslēgumā Sabīnai saka Kašers.

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti