Tēlaina mūzika un animācija - koncertuzvedums mazajiem «Sēd uz sliekšņa pasaciņa»

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 10. aprīlī pulksten 18.00 būs iespēja redzēt un dzirdēt Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas  koncertuzvedumu “Sēd uz sliekšņa pasaciņa”. Koncertuzvedums ļaus izbaudīt bērnības elpu gan lieliem, gan maziem. Tēlaina mūzika ar animētiem video projekciju fragmentiem ikvienam ļaus iejusties latviešu multfilmu tēlos.

Uzvedumā varēs vērot un klausīties visiem iemīļotas Renāra Kaupera, Imanta Kalniņa, Zigmara Liepiņa, Jura Kulakova un Valta Pūces dziesmas no latviešu animācijas filmām „Joka pēc alfabēts”, „Kabata”, „Laimes lācis”, „Ness un Nesija”, „Zaķīšu pirtiņa”, „Sēd uz sliekšņa pasaciņa” un citām multiplikāciju filmām.

Koncertuzveduma “Sēd uz sliekšņa pasaciņa” solisti būs Latvijā pazīstamā dziedošā aktrise Zane Dombrovska un dziedātājs Andris Ērglis.

Koncertā piedalīsies 8. pasaules koru olimpiādes čempions Grand Prix ieguvējs starptautiskajos konkursos "Slovakia Cantat 2017", "Kaunas Cantat" un "Šiauliai Cantat 2011", arī 1. vietas ieguvējs 58. starptautiskajā Eiropas jauniešu mūzikas festivālā Nērpeltā (Beļģija) – Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas meiteņu koris un diriģents Andris Kontauts, kā arī ritma grupa pianista Normunda Kalniņa vadībā.

Koncertuzvedums pirmizrādi piedzīvoja Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” un guva nedalītu mazo un lielo skatītāju atzinību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti