Rūtiņburtnīca pagalmā. Dienas darbiņš mazajiem

Pieaugušie zina burtu un ciparu zīmes, prot tās salikt vārdos un skaitļos, mazajiem tas jāiemāca. Mācīt var, rakstot burtnīcā, var arī rakstīt uz pilsētas bruģa.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Pilsētvides, ielu, māju, bruģa, burtu, ciparu un pasaules pētnieks Klāvs lielo lietu kopsakarību izzināšanu sāk tepat Āgenskalnā un Zasulaukā.

Mēs jau rakstījām, ka Klāvs raksta ar žagariņburtiem un prot mazā niekā saskatīt veselu zīmējumu.

Šodien varat iepazīties ar Klāva un viņa skolotājas Gintas rūtiņburtnīcu brīvā dabā. Bruģis ir ļoti laba rūtiņburtnīca, var rakstīt, zīmēt, skaitīt, nākamajā dienā papildināt ierakstus un zīmējumus. Tādā burtnīcā viss redzams - ko vakar mācījās un zīmēja, var atkārtot un jaunas gudrības pierakstīt un piezīmēt.

Ginta palīdz Klāvam burtus uzrakstīt.

Burtus var "atdzīvināt", meklējot tos vārdu sākumā, blakus var uzzīmēt zīmējumu, kas saistīts ar burtu - viņi uzzīmējuši mušu pie M, rozi pie R, olu pie O, ūpi pie Ū. Nākamajā dienā taps citi zīmējumi.

Ja uz bruģa sazīmē aplīšus, katrā ieliek pa akmenim, saskaita, iznāk kāds skaitlis, tos uzrakstīt ar ciparu zīmēm Klāvs vēl mācīsies. Toties Klāvs jau prot pats savus stāstus pie burtiem piezīmēt.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti