«Lielais Detektīvs» - jauns žurnāls puikām un meitenēm

"Lielais Detektīvs" ir jauns žurnāls, kas piedāvā iejusties detektīvu lomā 5–10 gadus veciem bērniem. Izmeklējot noslēpumainus notikumus, ir jāatrisina dažādas mīklas, jāiziet labirintus, jāatrod paslēptas lietas, jāatmin vārdus, jāizlasa šifrētas ziņas, jāveic eksperimentus, jāzīmē,  jākrāso, jālīmē un radoši jādomā 72 lappušu garumā, paziņojumā presei informēja izdevniecības "Iddea" pārstāvji.

Izdevēja un žurnāla idejas autore Māra Lazdāne-Avota stāsta: “Lai rosinātu bērnu interesi un zināšanas par dažādām jomām, detektīvu uzdevumi aptver visplašākās tēmas – ceļojumi, daba, vēsture, māksla, zinātne, teātris un profesijas ir tikai dažas no tām. Tēmas papildina slepenās uzziņas – neparasti fakti un izzinoša informācija. "Lielais Detektīvs" uzlabos pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu lasītprasmi, trenēs nestandarta domāšanu un atjautību. Lasītājiem būs daudz jādarbojas ar zīmuļiem, šķērēm un līmi, piemēram,  izmantojot detektīva rīku komplektu.”

Žurnāla galvenā redaktore Inita Saulīte-Zandere atklāj, ka "Lielā Detektīva" pirmajā numurā bērni nokļūst Senajā Ēģiptē un šifrē laika mašīnas paroli, lai atgrieztos mājās, meklē viltojumus Jaņa Rozentāla gleznā "Princese ar pērtiķi", min vēja, laika un magnētiskā lauka uzdotās mīklas, gatavo savu dinozauriņu, klausās dzērvju balsis  un vēl daudz ko citu. Ir arī komikss par jauno izmeklētāju piedzīvojumiem! Kopā ar pirmo numuru jaunais detektīvs saņem arī īpašu uzlīmējamo tetovējumu.

Lielo Detektīvu veido izdevniecība "Iddea", kas izdod arī populāros žurnālus meitenēm "Avenīte" un "Iedvesmas Dienasgrāmata". Jaunā žurnāla radošās komandas priekšgalā ir redaktore Inita Saulīte-Zandere un māksliniece Madara Kalniņa. Izdevums top, sadarbojoties ar bērnu, pedagogu un vecāku ekspertu komandu. Interese par jauno žurnālu ir ļoti liela, pirmo numuru jau ir paspējušas noabonēt vairāk nekā 1000 ģimenes. Nākamais "Lielais Detektīvs" iznāks novembra vidū un turpmāk - reizi divos mēnešos.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti