«Iemīlēt grāmatu!» - ģimenes ar bērniem aicina piedalīties lasīšanas veicināšanas projektā

Attīstot tematiku par lasīšanas prasmes nodošanu no paaudzes paaudzē, projekts “Bibliotēka” aicina Latvijas ģimenes, kurās grāmatas ir cieņā, iesaistīties akcijā “Iemīlēt grāmatu!”. Četras dalībnieku ģimenes tiks izraudzītas video sižetu uzņemšanai par grāmatām un to lasīšanu, paziņojumā presei informēja projekta “Bibliotēka” koordinatore un satura veidotāja Daiga Katrīna Bitēna.

“Daudzi projekta “Bibliotēka” intervētie personāži ir uzsvēruši, ka lasīšanas prieks un mīlestība pret grāmatām veidojas bērnībā – rādot bērniem priekšzīmi, lasot priekšā un kopā ar viņiem,” saka projekta “Bibliotēka” koordinatore un satura veidotāja Daiga Katrīna Bitēna. “Šķiet, ka lasīšanas tradīcijas katrā ģimenē tiek veidotas mazliet citādāk, un, lai gan runā, ka vienas formulas lasīt mācīšanai neesot, esam pārliecināti, ka ģimenes var apmainīties ar pieredzi, pārņemt labos paradumus un iedvesmoties citas no citas par to, kā ieinteresēt bērnu pievērsties grāmatai. Mēs vēlamies to veicināt, uzsākot šo video sēriju.”

Ģimenes tiek aicinātas iepazīties ar akcijas nolikumu, lejuplādēt pieteikuma formu, atbildēt uz tajā norādītajiem jautājumiem un līdz 12. jūlijam (ieskaitot) aizpildīto formu kopā ar ģimenes fotogrāfiju sūtīt uz uz e-pastu [email protected]. Par četrām ģimenēm, kas būs iesūtījušas interesantākos pieteikumus, lasīšanas veicināšanas projekta “Bibliotēka” pārstāvji uzņems video sižetu, kas tiks publicēts projekta sociālajos tīklos.

Sērijā “Iemīlēt grāmatu!” paredzēts uzņemt astoņus video. Puse dalībnieku jau izraudzīti, savukārt otra puse ģimeņu tiks izvēlētas no iesūtītajiem pieteikumiem. Organizatori informē, ka primāri iesaiste projektā tiek gaidīta no pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu vecākiem, tomēr piedalīties var arī citas ģimenes, kuras uzskata, ka viņu lasīšanas stāsts ir gana spilgts, lai to būtu vērts izstāstīt plašākai sabiedrībai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti