1.septembri aicina svinēt ar cukurvati un Da Vinči idejām

Āgenskalna tirgus aicina 1. septembri pavadīt kopā – apmeklēt ģitāristu koncertu, iesaistīties darbnīcās, vērot deju priekšnesumus, gardi paēst, nopirkt kaut ko garšīgu savam skolēnam un satikt apkaimes draugus un kaimiņus.

Iesakām pašiem mazākajiem!

Mīļie vecāki, mēs esam radījuši drošu un radošu platformu zinātkāriem pirmsskolas vecuma bērniem - LSM Bērnistaba!

Bērnistabā ir interesanti un attīstoši uzdevumi, spēles, filmas, eksperimenti, zīmēšana, vakara pasaciņa un daudz kā cita.

 

Tirgū smaržos ne tikai puķes, selerijas, baziliks, gailenes, baravikas, bet arī svaigi ceptas kūkas un maizīte, kūpinājumi un citi gardumi.

Jaunā mācību gada sākumu varēsiet nosvinēt arī uz Mārtiņa Rītiņa jumta un pasveicināt šefpavāru klātienē. Par godu svētkiem meistarklasē kopā ar “Fika” būs iespēja pagatavot Pavlovas kūku, savukārt “Brīnumaino gaisa kuģu darbnīca” iepriecinās bērnus ar gaisīgu cukurvati. Kafejnīca “Veldze” aicinās uzņemt vitamīnus ar iespaidīgām svaigi spiestajām sulām. Tirgus laikā būs iespējams arī izmēģināt vairākas radošās darbnīcas – attīstīt loģisko domāšanu ar koka instruktoriem, būvēt mājas no māla ķieģeļiem un saposties Zinību dienai ar hennas zīmējumiem.

Tirgus rosību papildinās Reiņa Jaunā akustiskās ģitāras skaņas, savukārt lieli un mazi varēs izkustēties pie deju skolas "Vendija" priekšnesumiem.

Pasākuma rīkotāji atgādina par videi draudzīgu iepirkšanos, tādēļ ierosina uz tirgu līdzi ņemt savus auduma maisiņus, piena pudeles, groziņus, olu kastītes un citus otrreiz lietojamus iepakojumus.

Aicina arī pieteikties Āgenskalna apkaimes jaunos un ne tik jaunos ģitāristus brīvajam mikrofonam ar saviem priekšnesumiem – gan oriģinālkompozīcijām, gan kaverversijām.

Programma:

  • 7.30-19.00 tirgus
  • 12.00-16.00 Bērnu darnbīcas – Da Vinči koka konstruktori, māla ķieģeļu darbnīca ar "Mini Clay Bricks", hennas zīmējumi ar "Henna Tattoo",  Brīnumaino gaisa kuģu darbnīca
  • 12.00-13.00 Meistarklase ar "Fika" – Pavlovas kūkas pagatavošana
  • 13.00-14.00 Deju kolektīva "Vendija" priekšnesumi
  • 14.00-15.00 Akustiskais koncerts ar Reini Jauno un Eduardu Dedjuško
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti