«Kosmiskā kārtība» – jauna grāmata pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem par vides saudzēšanu

Radīta īpaša grāmata pirmskolas un sākumskolas vecuma bērniem "Kosmiskā kārtība", kas ar rotaļām, atjautīgiem uzdevumiem, krāsojamiem darbiem un jautrām uzlīmēm mazajam lasītājam palīdz izzināt, kā rūpēties par apkārtējo vidi. Materiāls ir pieejams bez maksas.

Grāmata, kuras saturs ikvienam pieejams bez maksas, var kļūt par vērtīgu mācību palīgmateriālu kā izglītības iestādēs, tā arī ikvienā ģimenē, lai bērnam saistošā un saprotamā veidā palīdzētu izprast rūpes par vidi, atkritumu šķirošanu un "Kosmisko kārtību" kopumā.

Grāmatas galvenie tēli ir skudru puikas Klīniņš un Mēsliņš, kas kopā ar jauno lasītāju un viņa vecākiem darbojas dažādos uzdevumos, tā izzinot vides saudzēšanas pamatprincipus. Grāmata katrai ģimenei ļauj noskaidrot, cik videi draudzīgi ir viņu ikdienas paradumi šodien, un palīdz atklāt, ko darīt, lai atkritumu būtu mazāk, bet vide – tīrāka. Grāmata sniedz vairākas citas vērtīgas atbildes uz jautājumiem, kā ikviens var gādāt, lai "Zeme smaidītu"!

Darba uzdevumu grāmatu "Kosmiskā kārtība" izstrādājuši Latvijas vadošās vides pakalpojumu grupas AS "CleanR Grupa" uzņēmumi "CleanR" un "Zaļā josta".  Uzņēmumu ekspertu ikdiena paiet, gan gādājot par modernu atkritumu apsaimniekošanu, nodrošinot atkritumu savākšanu un pārstrādi, gan izglītojot sabiedrību, kā labāk rūpēties par vidi, samazināt un šķirot atkritumus.

Lejupielādē grāmatu "Kosmiskā kārtība":

Dokumenti

"Kosmiskā kārtība"

Lejuplādēt

2.11 MB

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti