Rīta Panorāma

Telefonintervija ar VP Prevencijas vadības nodaļas priekšnieku Andi Rinkevicu

Rīta Panorāma

Intervija ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidenti Līgu Kozlovsku

Luksusa labsajūtas procedūras, kuras reti kurš var atļauties

Londonā piedāvā dārgas luksusa labsajūtas procedūras ar jaunākajām tehnoloģijām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 5 mēnešiem.

Londonā vairāki luksusa privātie klubi dažādas labsajūtas procedūras veic ar interesantām jaunākajām tehnoloģijām. Klubu pārstāvji apgalvo, ka ar vienas podziņas palīdzību iespējams sasniegt šī gada fiziskās pašsajūtas mērķus.

No krioterapijas kamerām līdz intravenozām lāzera gaismām un skābekļa podiem – labsajūtas klīnikas apgalvo, ka 2022. gads var izvērsties par veiksmes gadu ar vienas pogas palīdzību. Tā kā cilvēki pandēmijas laikā sapratuši, cik svarīgi ir rūpēties par savu veselību, luksusa labsajūtas kluba īpašnieki cer, ka piesaistīs apmeklētāju uzmanību ar īpašu tehnoloģiju palīdzību.

Viens no pakalpojumiem ir krio jeb aukstuma procedūra, kur sākumā cilvēki 30 sekundes uzturas vienā telpā, kur temperatūra ir mīnus 60 grādi pēc Celsija, bet pēc tam iztur trīs minūtes mīnus simt grādos.

Lielbritānijā tik aukstu temperatūru varot izbaudīt tikai vienā klubā.

“Īsi runājot, šī procedūra paātrina atveseļošanos, samazinot iekaisumu un uzlabojot asinsriti,” stāstīja labsajūtas kluba direktors Džons Atars.

Tad vēl tiek piedāvāta hiperbāriskā oksigenācija, kas ir ārstēšanas metode, kura pamatojas uz paaugstināta skābekļa piegādi organismam. Ar tās palīdzību varot paātrināt ķermeņa dziedināšanas procesu, palielinot skābekļa uzsūkšanos. Citos dārgajos klubos pieejamas lāzera procedūras, kā arī īpašu saunu pakalpojumi, kuru mērķis lielākoties ir palielināt ķermeņa uzņēmību pret skābekli, kā arī citādi uzlabot veselību. Visas tehnoloģijas esot balstītas uz jaunākajiem zinātnieku pētījumiem, elites sportu, kā arī NASA praksi. Reti kurš gan var atļauties izmēģināt šādus luksusa pakalpojumus. Vienā no klubiem gada maksa par konkrētiem labsajūtas pakalpojumiem pārsniedz 30 tūkstošus eiro.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti