Ar mobilo tālruni par 19 eiro «Microsoft» cer apgūt jaunattīstības valstu tirgus

Pirmdien, 11.augustā tehnoloģiju uzņēmums "Microsoft" paziņoja par jaunu mobilo telefonu "Nokia 130", kurš maksās 19 eiro. Uzņēmums plāno tādejādi uzrunāt attīstības valstu iedzīvotājus un iesaistīt viņus mobilo telefonu ikdienas lietošanā.

Mobilajam telefonam ar 1,8 collu krāsaino ekrānu ir tādas funkcijas, kā FM skalas radio, video un mūzikas atskaņotājs. 2G tīklā sarunu laiks tālrunim ir līdz 13 stundām, video iespējams skatīties 16 stundas, savukārt mūziku klausīties pat 46 stundas, informē "Microsoft" savā mājaslapā.

Akumulatora jauda ir 1020 miliampērstundas, kas gaidīšanas režīmā var darboties 36 dienas. Modelis ar divām SIM kartēm gaidīšanas režīmā strādā 26 dienas.

Telefons ir savienojams ar citām iekārtām, izmantojot USB un "Bluetooth" tehnoloģijas. Tam ir audio izeja un pievienojama 32 GB atmiņas karte. Savietojamība nodrošinās informācijas apmaiņu, neizmantojot internetu.

Ar sarkaniem, baltiem un melniem mobilajiem tālruņiem, kuru cena ir 19 eiro, "Microsoft" iecerējis apgūt jaunattīstības valstu tirgus un pieradināt šo valstu iedzīvotājus lietot mobilos tālruņus. Uzņēmums lēš, ka miljards pasaules iedzīvotāju nelieto mobilo telefonu un 2014.gada trešajā ceturksnī plāno uzsākt piegādes uz Ķīnu, Ēģipti, Indiju, Indonēziju, Keniju, Nigēriju, Pakistānu, Filipīnām, Vjetnamu un citām valstīm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tehnoloģijas un zinātne
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti