«AirDog» piesaista uzmanību tehnoloģiju izstādē Lavegasā un iekļūst interneta balsojumā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Latvijā izstrādātais bezpilota lidaparātu “AirDog” piedalās pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē "CES 2015", kas ik gadu norisinās ASV pilsētā Lasvegasā. Izstādes laikā, demonstrējot “AirDog” lidošanas prasmes, uzņēmums pievērsis lielu apmeklētāju un mediju uzmanību, kā rezultātā “AirDog” nominēts balvai “Best of Ces Awards 2015” balvai, par ko var nobalsot internetā.

“AirDog” ir vienīgais Latvijas pārstāvis, kas piedalās izstādē "CES 2015", kura ASV norisinās no 6. līdz 9.janvārim. Uzņēmuma SIA “Helico Aerospace Industries” stends ir izstrādāts Latvijā un tas ir piesaistījis mediju uzmanību, informēja "Airdog" pārstāvis Andis Blinds.

Tā kā "CES 2015" apmeklē ievērojams skaits masu mediju pārstāvju, “AirDog” nav palicis nepamanīts. Izstādes laikā uzņēmuma pārstāvji jau vairākkārt ir tikušies ar dažādiem mediju pārstāvjiem un tiem demonstrājuši “AirDog” lidošanas prasmes. Pirmos rakstus un sižetus jau ir publicējuši tādi pasaulē zināmi masu mediji kā "CNN", "Yahoo", "The Verge", "Engadget", "Cnet", "PC World" un "Zeit". 

“Braucot uz šo izstādi, mūsu mērķis bija parādīt tehnoloģiju pasaulei, ka “AirDog”, ar kuru veiksmīgi startējām kolektīvās iepirkšanās vietnē “Kickstarter”, ir praktiski gatavs lietošanai un nodemonstrēt tā demo lidojuma prasmes plašākai publikai. Šim nolūkam mēs izvēlējāmies izstādes vietu ne tikai hallē, bet arī ārpus tās, pie kuras uzstādījām skeitborda rampu.

Turklāt, lai to visu parādītu atraktīvāk, mēs piesaistījām "Red Bull" komandas pārstāvi un Latvijā pirmo profesionālo skeitbordistu Madaru Apsi, kurš uz izveidotās rampas rādīja dažādus iespaidīgus trikus, bet  “Airdog” tam sekoja pa gaisu un filmēja,” stāsta "AirDog" idejas autors Edgars Rozentāls, kurš ASV pārstāv inženieru, uzņēmēju, aviācijas un programmēšanas ekspertu komandu.

"CES 2015" (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās ASV pilsētā Lasvegasā, kurā šogad piedalās nepilni četri tūkstoši dalībnieku, savukārt to apmeklē ap 140 tūkstošu cilvēku un gandrīz septiņi tūkstoši masu mediju pārstāvju. Latvijas uzņēmums atrodas Rīgā un nodarbina 20 darbiniekus, kurus vieno un aizrauj aktīvs dzīvesveids un ekstrēmie sporta veidi. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti