Pļaviņu novada «xRace» piedzīvojumu sacensībās uzvar orientieristi Krūmiņš un Veits

Pļaviņu novadā notikušajās "xRace" piedzīvojumu sacensībās uzvarēja vīriešu komanda "Isostar", kuras sastāvā startēja Jānis Krūmiņš un Toms Veits, informē sacensību rīkotāji. 

Pļaviņās, Odzes ezera krastā 6.jūnijā piedzīvojumu sacensību seriāla "xRace" sezonas otrajā posmā piedalījās vairāki simti tautas sporta pārstāvju, lai sacenstos sporta, tautas un ģimenes distancēs. Lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu, nepieciešams veiksmīgs komandas darbs, kā arī spējas skriet, orientēties, braukt ar kalnu velosipēdu, airēties ar laivu, kā arī stratēģiskā plānošana un arī speciālie uzdevumi. Sacensību dalībniekus šajā posmā priecēja saulainais laiks, kā arī skaistās ainavas, daba un īpašais reljefs. 

Sporta distances kopvērtējumā uzvaru izcīnīja komanda “Isostar”, kuras sastāvā startēja Jānis Krūmiņš un Toms Veits, otrā spēcīgākā komanda bija “ABC Construction”, bet labāko trijnieku noslēdza vīriešu komanda “Gandrs”. Jaukto komandu konkurencē garo distanci vislabāk veica “Isostar Mix” komanda ar Guntaru Mankus un Gunu Zagorsku komandā, kas aiz sevis atstāja “VELUX/mySport” komandu otrajā vietā un “Garmin Sport” komandu trešajā vietā. Savukārt sieviešu komandu konkurencē uz pjedestāla kāpa komandas “Viegli”, “Spēkakoks” un “Naskie degunlāči”.

Tautas klasē jau otro posmu pēc kārtas uzvaru izcīnīja Rinalds Trukšs un Edgars Laķis no komandas  “Riga Adventure Team”, par 15 minūtēm apsteidzot “Anzāģe BOSS team” un vēl par 7 minūtēm pārspējot “xteam Iksķile” komandu, kas finišēja trešajā vietā. Jaukto komandu konkurencē otrā uzvara šajā sezonā komandai “Evolution meža rulete”, bet sieviešu konkurencē labākās bija “IzKusties” komandas sievietes.

Ģimenes klasē divarpus stundās distanci veica un uzvarēja komanda “Lilastnieki”, kur startēja Ģirts un Laura Jankovski.

Dalībnieki un komandas distancē sacentās arī dažādos apakšposmos, piemēram, noskaidrojot velokarali, kāju karali un izmēģinot spēkus “xRace kalnā kāpēja” aktivitātē, kur bija pēc iespējas ātrāk jāveic distance no kalna apakšas līdz kalna augšai. 

Seriāla trešais posms norisināsies 11.jūlijā Smiltenē, nākamie "xRace" posmi notiks Rīgā un Kuldīgā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti