Biķernieku trasē sezonu sāk «Vipsport veloapļi»

Biķernieku kompleksajā sporta bāzē (BKSB) pēc remontdarbiem sākusies lielāka rosība, tostarp atsākas iepriekšējos gados popularitāti guvušie "Vipsport veloapļi". Pirmā posma starts tiks dots trešdienas, 8.jūlija, vakarā plkst.19.00.

Tāpat kā iepriekšējos gados, šosejas riteņbraukšanas cienītāji Biķernieku trasē pulcēsies trešdienu vakaros, taču šogad divu mēnešu laikā līdz septembra sākumam plānoti vien deviņi posmi. Pērn par kopvērtējuma uzvarētājiem 13 posmos kļuva Kristpas Knops un Adele Ilga Spigovska. Sezonas gaitā seriālā startēja 393 dalībnieki.

Pagaidām "Vipsport veloapļi" nav iekļauti Latvijas riteņbraukšanas federācijas (LRF) oficiālajā kalendārā. Seriālam nav dots sacensību statuss, oficiāli tie tiek dēvēti par treniņiem ar laika kontroli. Lai popularizētu šo tautas sporta veidu, sacensību rīkotāji apbalvos nevis ātrākos dalībniekus, bet katru 50.finišētāju, kā arī sezonas noslēgumā - 2.septembrī atzīmēs aktīvākos un centīgākos riteņbraucējus trijās vecumgrupās abos dzimumos.

Grupas brauciens notiek aptuveni 5,5 kilometru garajā aplī. Pilna distance ir septiņi apļi jeb aptuveni 40 kilometri, pēdējo apli atļauts uzsākt pusotru stundu pēc starta signāla. 2015.gada sezonā mainījusies iekļūšana Biķernieku trasē un nokļūšana līdz starta zonai. Pēc remontdarbiem der ievērot piesardzību uz trases apmalēm, norāda "VIpsport veloapļi" rīkotāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Tautas sports
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti