Festivāls «Laba daba» - radio «Naba» tiešraidē jau piekto gadu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Šogad jau piekto gadu Latvijas Radio 6 – radio “Naba” ēterā būs dzirdama īpaša radio tiešraide no Starptautiskā mūzikas festivāla “Laba daba”, kas radio viļņos teju 35 stundas raidīs festivāla notikumus, koncertus, sarunas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Piecu gadu laikā no atsevišķām intervijām un radio “Naba” raidījumu festivāla apskatiem tiešraides programma ir kļuvusi par audiālu festivālu ētera viļņos.

Radio “Naba” no festivāla teritorijas raidīs no piektdienas, 4. augusta, pēcpusdienas plkst. 14.00 līdz svētdienai, pieslēdzoties "Lāča", "Eža" un "Suņa" skatuvēm, veidojot uz vietas brīvdabas studijā mazkoncertus un skaņu eksperimentālās darbnīcas, iesaistot festivāla viesus un dalībniekus interaktīvās spēlēs un konkursos ar audiālām balvām.

Festivāla brīvdabas radio studijā norisināsies arī sarunas ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem, aktivitāšu veidotājiem un festivāla organizatoriem. Savukārt, blakus studijai darbosies ierakstu iegādes punkts, kur varēs gan iegādāties mūzikas grupu albumus un autogrāfu sesijās sastapt pašus mūziķus.

Festivāla radio tiešraidi nodrošinās radio “Naba” ētera instruktori un raidījumu vadītāji: Atis Žagars, Uldis Rudaks, Klāvs Lauls, Artis Ozoliņš, Eduards Ozoliņš, Aija Fedorova un Anete Enikova, ar tematiskām aktivitātēm ētera programmā piedalīsies raidījumi “Naba rīts”, laikmetīgās skatuves mākslas izziņas raidījums “Melnā kaste”, literatūrai veltītais raidījums “Bron-Hīts” u.c.

Sestdienas, 5. augusta, rītā ar īpašiem mazkonceriem radio studijā viesosies dažādi mākslinieki. Pirmais plkst. 11.00 būs Guntis Veilands kopā ar mūziķi Leldi Ritenieci un aktieri Tomu Liepājnieku, kuri izrādīs muzikāli garnētu izrādi “Sidraba ābele”. Plkst. 12.00 japāņu mākslinieks Kenta Hayashi uzstāsies ar speciāli radio formātam sagatavotu priekšnesumu. Savukārt no plkst. 13.00 – 14.00 Roberts Gobziņš un miksmāsters Raitis piedāvās skaņu laboratoriju un labu darbu ar cilvēkiem.

Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi sociālajos medijos ar norādi #labadabalive, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive un studijas tālruni (tiešraides laikā darbosies sms un Whatsapp režīmā) - 20020212.

“Dzīvajā ēterā” radio “Naba” raidīs 14.00 – 4.00, sestdien 9.00 – 4.00, savukārt pārējā laikā atskaņos koncertieraktus no festivāla programmas. Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt pasākuma norises vietā, internetā - naba.lv un Latvijas radio 6 - FM 95.8 Rīgā, kā arī festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Jau vēstīts, ka festivāls "Laba daba" notiks no 4. līdz 6. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki”, piedāvājot festivāla apmeklētājiem vairāk nekā 90 mūziķu un dīdžeju priekšnesumus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti