Andris Ērglis un Antra Stafecka ierakstījuši duetu «Laiks»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Dziedātāji Andris Ērglis un Antra Stafecka klausītāju vērtējumam nodod savu pirmo kopīgo studijā ierakstīto duetu - dziesmu “Laiks”, kuras mūzikas autors ir komponists Jānis Strazds un teksta autore - dzejniece Maija Kalniņa. Tas ir dziļi personisks vēstījums par divu cilvēku attiecībām, par iegūto un neatgriezeniski zaudēto.

“Katrs no mums meklē savu - tikai savu otru cilvēku uz šīs zemes. Mēs vienmēr zinām, ka tāds kaut kur ir - tikai mums vien paredzētais - zinām pat tad, ja neesam to satikuši. Mēs veltām neskaitāmi daudz enerģijas, esam gatavi darīt neiedomājamākās lietas, lai atrastu sevi un to otru, bieži vien ejot ļoti tālu - tālu no sevis prom; taču jautājums - varbūt, ka mums ir vienkārši... pie sevis jāpaliek.... Nevis jātop par otru. Nevis par kādu citu cilvēku. Bet par sevi... Tad arī tos slēģus, tās durvis mācēsim atslēgt... Un tas otrs. Un mēs to otru atpazīsim... Jo - kā gan var atpazīt sevi, ja tas vairs neesi tu pats?”  dziesmā iekodēto pārdomā Maija Kalniņa.

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.
 

Komponists Jānis Strazds komentē: “Regulāri strādājot kopā ar abiem dziedātājiem dažādos projektos, jau sen secināju, ka viņu balsis duetā skan lieliski. Domāju, ka arī šis kopdarbs tam ir pierādījums.”

“Mēs ar Andri abi esam diezgan dvēseliski cilvēki, tāpēc ne uz mirkli nešaubījos, ka kopā varam radīt ko skaistu! Un šī dziesma ir tieši tik vienkārša tiem, kuri mīl un grib mīlēt. Nu, tad – lai dzīvo mīlestība!” tā Antra Stafecka, bet Andris Ērglis pauž cerību: “Ierakstu studijā mēs ar Antru patiesi izbaudījām šīs dziesmas ieraksta procesu, un sajutām to, ka dziesma dzīvo ar mums un mūsos. Ceram, ka tā tāpat dzīvos arī ar jums, klausītāji!”

Dziesma ierakstīta 2016. gada vasarā Egona Kronberga studijā. Ierakstā piedalījušies arī Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Egons Kronbergs (elektriskā un akustiskā ģitāra), Aivars Meijers (bass), kā arī dāņu mūziķis Cecil Brown (steel ģitāra). Andris Ērglis piedalījies ierakstā arī kā bundzinieks.

Šobrīd norit darbs pie dziesmas videoklipa veidošanas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti