Dienas ziņas

Rundālē iestājies politiskais kūtrums

Dienas ziņas

Latgales jaunsargi kārto gala ieskaiti

Mācību procesā sadarbojas ar uzņēmējiem

Pirmo reizi Kuldīgā tūrisma maršrutu veido sadarbībā ar uzņēmēju

Vēlējāmies izdarīt visu pēc iespējas rūpīgāk, ar bagātu informācijas klāstu, saka Kuldīgas tehnikuma tūrisma pakalpojumu programmas pirmā kursa studenti,  kuri veidoja tūrisma maršrutus un bukletus pēc konkrēta uzņēmēja – šajā gadījumā Artura Cimoškas - pasūtījuma. Šī bija pirmā reize Kuldīgas tehnikumā, kad mācību materiāls tapa tik ciešā sadarbībā ar uzņēmēju.

Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma tūrisma informācijas konsultanta specialitātes studenti viens pēc otra stāsta par saviem izstrādātajiem maršrutiem un izveidotajiem tūrisma bukletiem.

Tā kā Kuldīgas tehnikums šo programmu īsteno arī Jaunpils vidusskolā, tad darbu veikuši arī Jaunpils vidusskolēni.

Šī ir pirmā reize, kad tehnikuma audzēkņi šai jomā saņēmuši tiešu darba uzdevumu no uzņēmēja.

Arturs Cimoška, kurš ir Jūrkalnes Pilsberģu kroga un viesu nama saimnieks, atzīst, ka nereti tūristi, kas te apmetas, vēlas ko vairāk uzzināt par apkārtni.

Bet maz bijis tādu jau izstrādātu maršrutu, kas sākas un noslēdzas Jūrkalnē un līdztekus piedāvā aplūkot arī citus Kurzemes novadus. Tāpēc jau pērnā gada decembrī viņš vērsies Kuldīgas tehnikumā.

“No praktiskā viedokļa šī sadarbība ir izdevīga abām pusēm. Gan jebkuram audzēknim, kas mācās un domā par to, ko viņš darīs tālāk, gan ar domu, ka varbūt kādreiz kāds no jauniešiem pie mums strādās,” norāda Pilsberģu kroga īpašnieks Arturs Cimoška.

Jaunieši ķērušies pie darba jau janvārī, kad izveidoti maršrutu virzieni. Daļa no vietām apskatīta klātienē. Informācija meklēta arī plašsaziņas līdzekļos. Maršrutu tēmas ietver gan kultūrvēsturi, gan kulināriju, gan aktīvo atpūtu. Tāpat tie veidoti dažādām mērķauditorijām.

Apkopojot rezultātus, tūrisma skolotāja atzina, ka jāpiestrādā vairāk pie velo maršrutu izveides, kā arī jāveido piedāvājums ģimenēm, kas izlēmušas ceļot ar pavisam maziem bērniem. Cimoška sacīja, ka tūristiem būs pieejami visu jauniešu izstrādātie bukleti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ceļošana
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt