«Lauku ceļotājs» aicina iepazīt lauku saimniecības

102 lauku saimniecības visā Latvijā sestdien gaidīs viesus akcijā „Atvērtās dienas laukos”. Jau trešo gadu Latvijas Lauku tūrisma asociācija „Lauku ceļotājs” aicina doties ciemos pie zemniekiem, kuri piekrituši ar īpašu ekskursiju, degustāciju un piedzīvojumu palīdzību iepazīstināt ar savām saimniecībām.

 Karti var aplūkot „Lauku ceļotāja” mājaslapā, un apmeklējumu ieteicams iepriekš pieteikt noskatītajiem saimniekiem. Kāpēc šādas „Atvērtās dienas” tiek rīkotas, stāsta „Lauku ceļotāja” prezidente Asnate Ziemele:

„Tā ideja ir, ka viņi rāda, ko viņi dara un kā viņi to dara – gan ar ražojumiem, gan dzīvniekiem, kā tie tiek audzēti un cirpti uz vasaru; kā tiek darīts alus, siets siers, raudzēts vīns… Var arī, protams, iekāpt traktorā un apskatīties, kādas ir lielās tehnoloģijas laukos. Respektīvi, visu kas notiek laukos, ir iespēja pašiem redzēt un izbaudīt.”

Akcijas mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus, pakalpojumus, kā arī ieinteresēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājus vienu dienu doties prom no pilsētas, lai iepazītu Latvijas lauku dzīvi, nobaudītu lauku labumus, atrastu saimniecības, no kurām iegādāties laukos audzētus un ražotus produktus, kā arī izbaudītu aktivitātes un sajūtas, ko var piedzīvot Latvijas laukos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ceļošana
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti