«Sporta studijas» podkāsts. Epizode #5 – latvieši motokrosā – šeit un pasaulē

Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāsta 5.epizodē Dāvids Ernštreits ciemos aicinājis motosportistu Paulu Jonasu, kurš Beļģijā gatavojas pasaules čempionāta sezonai MXGP klasē. No Ķeguma podkāstam pieslēdzas motosporta treneris Roberts Justs, bet klātienē ciemojas motosporta seniors un dzelzsvīrs Leons Kozlovskis. 

Sporta Studijas podkāsts 5. epizode
00:00 / 01:29:36
Lejuplādēt

Kozlovskis gatavojas jau savai 36. motokrosa sezonai. Iespējams, viņš nav īstais vīrs, kurš iedvesmotu vecākus savus bērnus sūtīt šajā sportā, bet, iespējams, ka tomēr ir, jo, par spīti traumām, turpina braukt. Savu karjeru viņš sāka 13 gadu vecumā, bet vēl joprojām turpina, lai arī strauji tuvojās 50 gadu slieksnim.

Roberts Justs 23 gadu vecumā pārtrauca motosportista gaitas daudzo traumu dēļ, taču no sporta viņš nav aizgājis. Tieši otrādi – Justs ir treneris, gatavo jaunus talantus un pārsvarā viņa audzēkņi ir latviešu sportisti.

Paulam Jonasam karjera vēl priekšā, tomēr pirms prognozēm par gaidāmo sezonu jāsaprot, ka pār to valdīs pandēmija un ierobežojumi. Industrija nav tik bagāta, lai atļautos posmus bez skatītājiem. Pauls atklāja, ka jau tagad baumo – 23. maijā paredzētais posms nenotiks, un tieši tādēļ, ka, visticamāk, netiks atļauti skatītāji.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ārpus ētera

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti