Latvijas kamaniņu braucēji slīpē pēdējās nianses Phjončhanā

Latvijas olimpiskie kamaniņu braucēji aizvadījuši pirmos treniņus Phjončhanas trasē pirms gaidāmā starta. Braucējs Inārs Kivlenieks norādīja, ka trase ir ātra un sarežģīta, savukārt komandas treneris Mārtiņš Rubenis stāstīja, ka braucējiem vēl ir jāpiestrādā pie atsevišķām niansēm.

Kivlenieks: Trase ir ar garām virāžāmTālis Eipurs
    „Trase ir ar ļoti garām virāžām, garām pārejām, nav daudz spiediena. Līdz ar to vajag labu tehniku, kas tajās pārejās labi turas un arī ātri iet,” teica Kivlenieks. Tāpat viņš norādīja, ka trase ir ļoti ātra, ar sarežģītām virāžām. Kā visāķīgāko no tām sportists minēja devīto virāžu, kas sagādā problēmas daudziem braucējiem.

    Rubenis par latviešu sniegumu treniņosTālis Eipurs

      „Šeit ir vajadzīgas labas, brīvas sajūtas kamanās uz ledus, tad arī to ātrumu var noķert un savaldīt,” sacīja treneris Rubenis. Viņš arī atklāja, ka Kivleniekam labāk padodas trases augšdaļa, bet lejā nākas cīnīties. „Kristers [Aparjods] taustās, viņam tās kamanas precīzi reaģē, līdz ar to ir precīzi jānostrādā,” turpināja Rubenis. Savukārt Artūrs Dārznieks atsevišķas vietas izbrauc perfekti, bet vietām vēl jāpiestrādā, norādīja treneris.

      Rubenis arī atklāj, ka kamanas ir jātaisa pēc iespējas stabilākas, jo trase ir ļoti cieta. „Ļoti svarīgi, lai ir kontrole pār kamanu, lai nebūtu mazās sānslīdītes, kas ietekmē nākamo virāžu ieejas un izejas,” teica Rubenis.

      Vīriešu kamaniņu braucēji medaļas sadalīs sestdien un svētdien.

      0 komentāri
      Pievienot komentāru
      Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
      Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
      29 30 31 1 2 3 4
      5 6 7
      8
      Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

      ASV - Olimpieši no Krievijas
      Kanāda - Norvēģija
      Koreja - Somija
      Ķīna - Šveice

      Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

      Somija - Šveice
      Koreja - Ķīna
      Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
      ASV - Kanāda

      Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
      9
      Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

      Koreja - Norvēģija
      ASV - Šveice
      Ķīna - Kanāda
      Olimpieši no Krievijas - Somija

      Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
      Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
      Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
      Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

      Kanāda - Somija
      Ķīna - olimpieši no Krievijas
      ASV - Koreja
      Šveice - Norvēģija

      10
      Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

      Ķīna - ASV
      Norvēģija - Somija
      Kanāda - Šveice
      Koreja - olimpieši no Krievijas

      Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
      Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
      Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Japāna - Zviedrija

      1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
      Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
      500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
      3000m sievietēm 13:00 - 13:00
      Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

      Olimpieši no Krievijas - Kanāda

      Šveice - Koreja

      Norvēģija - ASV

      Somija - Ķīna

      Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
      3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
      Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Šveice - Koreja

      1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
      Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
      Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
      11
      Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

      Norvēģija - Ķīna
      Somija - ASV
      Šveice - olimpieši no Krievijas
      Kanāda - Koreja

      Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
      Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
      Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
      Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
      5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
      Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Somija - ASV

      Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
      Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
      Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
      Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
      Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
      Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Kanāda - olimpieši no Krievijas

      12
      Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
      Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
      Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
      Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
      Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Šveice - Japāna

      Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
      Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
      Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
      Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
      Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
      Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
      Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Zviedrija - Koreja

      1500m sievietēm 14:30 - 14:30
      Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
      Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
      Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
      13
      Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
      Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
      Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
      Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
      Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
      Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Kanāda - Somija

      Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
      Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
      500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
      1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
      Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
      Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
      1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
      Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
      500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
      5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
      500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
      Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

      ASV - olimpieši no Krievijas

      14
      Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

      Dānija - Zviedrija

      Kanāda - Itālija

      Dienvidkoreja - ASV

      Šveice - Lielbritānija

      Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
      Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
      Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

      Zviedrija - Šveice

      Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

      Japāna - ASV

      Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
      Dānija - Zviedrija
      Šveice - Ķīna

      Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
      Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Koreja - Japāna

      Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
      1000m sievietēm 12:00 - 12:00
      Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

      Kanāda - Lielbritānija

      Dienvidkoreja - Zviedrija

      Šveice - Itālija

      Norvēģija - Japāna

      Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Slovākija - olimpieši no Krievijas

      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      ASV - Slovēnija

      15
      Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

      Kanāda - Dienvidkoreja
      Dānija - Japāna
      Ķīna - olimpieši no Krievijas
      Lielbritānija - ASV

      Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
      Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
      Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
      Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
      Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
      Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

      Somija - Vācija

      Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

      ASV - Kanāda

      Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
      Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
      Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

      ASV - Itālija

      Norvēģija - Kanāda

      Lielbritānija - Japāna

      Dānija - Šveice

      10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
      Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Norvēģija - Zviedrija

      Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Olimpieši no Krievijas - Somija

      Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
      Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
      10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
      Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

      Ķīna - Lielbritānija

      Kanāda - Zviedrija

      ASV - Šveice

      Dienvidkoreja - Japāna

      Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Čehija - Dienvidkoreja

      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Šveice - Kanāda

      Komandu stafete 14:30 - 14:30
      16
      Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

      Itālija - Dānija

      Norvēģija - Dienvidkoreja

      Zviedrija - ASV

      Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
      Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
      Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
      Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
      Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
      Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

      ASV - Slovākija

      Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
      Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
      Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

      Dānija - Kanāda

      Dienvidkoreja - Šveice

      Zviedrija - olimpieši no Krievijas

      15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
      Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

      Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
      5000m sievietēm 13:00 - 13:00
      Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

      Japāna - Šveice

      Zviedrija - Lielbritānija

      Dānija - ASV

      Kanāda - Dienvidkoreja

      Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Somija - Norvēģija

      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Zviedrija - Vācija

      Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
      17
      Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

      Šveice - Zviedrija
      Olimpieši no Krievijas - ASV 
      Japāna - Ķīna
      Dānija - Lielbritānija

      Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
      Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
      Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
      Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

      Kanāda - Čehija

      Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
      Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
      Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

      Dienvidkoreja - Lielbritānija

      Šveice - Norvēģija

      Kanāda - Zviedrija

      Japāna - Itālija

      Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Dienvidkoreja - Šveice

      Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
      4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
      1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
      1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
      Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
      Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

      Olimpieši no Krievijas - Japāna

      Ķīna - Dānija

      Dienvidkoreja - Lielbritānija

      ASV - Kanāda

      1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
      Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
      Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
      1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
      1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Olimpieši no Krievijas - ASV

      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Slovēnija - Slovākija

      1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
      Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
      Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
      18
      Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

      Norvēģija - Dānija

      ASV - Japāna

      Šveice - Kanāda

      Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:00 - 05:10
      Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
      Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

      Vācija - Norvēģija

      Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
      Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
      Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:45
      Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

      Lielbritānija - Zviedrija

      Kanāda - Šveice

      Ķīna - Dienvidkoreja

      4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
      Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

      Čehija - Šveice

      Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
      Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
      Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
      Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
      Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

      Zviedrija - Japāna

      Dānija - Dienvidkoreja

      Itālija - Lielbritānija

      ASV - Norvēģija

      Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
      500m sievietēm 13:56 - 13:56
      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Kanāda - Dienvidkoreja

      Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

      Zviedrija - Somija

      19
      Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

      ASV - Dānija

      Japāna - Kanāda

      Zviedrija - Dienvidkoreja

      Olimpieši no Krievijas - Šveice

      Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
      Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
      Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
      Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
      Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

      Itālija - Dienvidkoreja

      Zviedrija - Šveice

      ASV - Kanāda

      Lielbritānija - Dānija

      Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
      Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

      Lielbritānija - Šveice

      Dānija - olimpieši no Krievijas

      Ķīna - ASV

      Japāna - Zviedrija

      Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
      500m vīriešiem 13:53 - 13:53
      Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
      Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
      Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
      20
      Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

      Lielbritānija - Norvēģija

      Japāna - Kanāda

      Dienvidkoreja - Šveice

      Itālija - Zviedrija

      Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
      Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
      Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle ASV - Slovākija 05:10 - 07:30
      Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
      Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
      Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

      Kanāda - Ķīna

      ASV - DIenvidkoreja

      Lielbritānija - Japāna

      Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Slovēnija - Norvēģija 09:40 - 12:00
      Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
      Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
      1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
      500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
      Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

      Šveice - ASV

      Norvēģija - Itālija

      Japāna - Dānija

      Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
      3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
      Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
      Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Somija - Dienvidkoreja 14:10 - 16:30
      Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle Vācija - Šveice 14:10 - 16:30
      Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
      21
      Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

      Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

      Zviedrija - Ķīna

      Šveice - Dānija

      Kanāda - Lielbritānija

      Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
      Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
      Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
      Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
      Vīrieši, ceturtdaļfināls Čehija - ASV 05:10 - 07:30
      Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
      Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

      Dānija - Kanāda

      Lielbritānija - ASV

      Zviedrija - Norvēģija

      Dienvidkoreja - Japāna

      Vīrieši, ceturtdaļfināls Olimpieši no Krievijas - Norvēģija 09:40 - 12:00
      Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
      Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
      Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
      Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
      Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

      Zviedrija - ASV

      Šveice - Japāna

      Olimpieši no Krievijas - Kanāda

      Dienvidkoreja - Dānija

      Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
      Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
      Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
      Vīrieši, ceturtdaļfināls Kanāda - Somija 14:10 - 16:30
      Vīrieši, ceturtdaļfināls Zviedrija - Vācija 14:10 - 16:30
      Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
      Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
      Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
      22
      Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
      Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
      Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
      Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
      Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
      Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
      Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
      Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:30 - 08:40
      Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
      Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
      500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
      1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
      Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
      500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
      1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
      Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
      500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
      4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
      1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
      5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
      23
      Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
      Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
      Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
      Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
      Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
      Vīrieši, pusfināls Čehija - olimpieši no Krievijas 09:40 - 12:00
      1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
      Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
      4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
      Vīrieši, pusfināls Kanāda - Vācija 14:10 - 16:30
      24
      Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
      Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
      Komandu sacensības 04:00 - 05:55
      Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
      Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
      50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
      Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
      Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
      Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
      Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
      Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
      Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
      Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
      25
      Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
      Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
      Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
      30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
      26 27 28 1 2 3 4
      Sporta veidi
      Jaunākie