Kamaniņbraucēju treneris: Izredzes stafetē būs tikai ar nevainojamiem braucieniem

Latvijas kamaniņu izlase ceturtdien aizvadīs pēdējās sacensības olimpiskajā Phjončhanā, sacenšoties stafetē. Pēc divnieku sacensībām izlases galvenais treneris Kaspars Dumpis sacīja, ka cerības uz labu rezultātu būs tikai tad, ja izdosies nekļūdīties. Latvijas izlasi stafetē pārstāvēs Kristers Aparjods, Ulla Zirne un brāļi Juris un Andris Šici.

Dumpis atzina, ka arī treneri īsti nesaprot, kas notiek ar Latvijas kamanām vai sportistiem, jo citiem braucējiem kamanas stabilāk turas uz ledus. Savukārt latviešiem "viss iet šķērsām", un nav atbildes, kādēļ. 

Treneris Kaspars Dumpis par gaidāmo stafetiTālis Eipurs

    "Tāpēc mums tiešām caur adatas aci jālien ārā, lai sanāktu tas brauciens," sacīja Dumpis. "Trasē nedrīkstam kļūdīties un viss, tā arī būs atslēga stafetē, galvenais, lai visi trīs arī nobrauc."

    Sacensības divnieku ekipāžām trešdien ar 6.vietu noslēdza brāļi Andris un Juris Šici, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš ierindojās 14.vietā. Abām ekipāžām neizdevās pirmais sacensību brauciens, taču otrajā piegājienā izdevās nobraukt krietni labāk, kā rezultātā izdevās pakāpties vairākas vietas augstāk.

    Dumpis sacīja, ka problēmas, šķiet, ir visur. Treneri gan iepriecina, ka brāļi otro braucienu izbrauca labi, un tas bijis viņiem pirmais un vienīgais salīdzinoši veiksmīgais brauciens.

    0 komentāri
    Pievienot komentāru
    Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
    Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
    29 30 31 1 2 3 4
    5 6 7
    8
    Jauktie pāri, grupas kārta #1 02:05 - 04:00

    ASV - Olimpieši no Krievijas
    Kanāda - Norvēģija
    Koreja - Somija
    Ķīna - Šveice

    Jauktie pāri, grupas kārta #2 13:05 - 15:00

    Somija - Šveice
    Koreja - Ķīna
    Olimpieši no Krievijas - Norvēģija
    ASV - Kanāda

    Standarta tramplīns, kvalifikācija vīriešiem 14:30 - 14:30
    9
    Jauktie pāri, grupas kārta #3 01:35 - 03:30

    Koreja - Norvēģija
    ASV - Šveice
    Ķīna - Kanāda
    Olimpieši no Krievijas - Somija

    Komandu sacensības: Īsā programma vīriešiem un pāriem 03:00 - 06:30
    Moguls sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 03:45
    Moguls vīriešiem, kvalifikācija 04:45 - 05:30
    Jauktie pāri, grupas kārta #4 06:35 - 08:30

    Kanāda - Somija
    Ķīna - olimpieši no Krievijas
    ASV - Koreja
    Šveice - Norvēģija

    10
    Jauktie pāri, grupas kārta #5 02:05 - 04:00

    Ķīna - ASV
    Norvēģija - Somija
    Kanāda - Šveice
    Koreja - olimpieši no Krievijas

    Sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 03:00
    Skiatlons sievietēm 7,5 km + 7,5 km 09:15 - 10:20
    Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Japāna - Zviedrija

    1500 m vīriešiem, priekšskrējieni un pusfināli 12:00 - 12:00
    Vīrieši, 1. un 2. brauciens 12:10 - 15:20
    500 m sievietēm, priekšskrējieni 12:44 - 12:44
    3000m sievietēm 13:00 - 13:00
    Jauktie pāri, grupas kārta #6 13:05 - 15:00

    Olimpieši no Krievijas - Kanāda

    Šveice - Koreja

    Norvēģija - ASV

    Somija - Ķīna

    Sievietes, 7,5 km sprints 13:15 - 14:45
    3000m stafete sievietēm, kvalifikācija 13:52 - 13:52
    Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Šveice - Koreja

    1500m vīriešiem, fināli 14:22 - 14:22
    Standarta tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:35 - 14:35
    Standarta tramplīns vīriešiem, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
    11
    Jauktie pāri, grupas kārta #7 02:05 - 04:00

    Norvēģija - Ķīna
    Somija - ASV
    Šveice - olimpieši no Krievijas
    Kanāda - Koreja

    Sloupstails vīriešiem, fināli 03:00 - 03:00
    Komandu sacensības: Īsā deja deju pāriem, īsā programma sievietēm, izvēles slidojums pāriem 03:00 - 07:40
    Sloupstails sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
    Skiatlons vīriešiem 15 km + 15 km 08:15 - 10:10
    5000m vīriešiem 09:00 - 09:00
    Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Somija - ASV

    Moguls sievietēm, kvalifikācija 12:30 - 13:00
    Vīrieši, 3. un 4. brauciens 13:00 - 13:00
    Jauktie pāri, taibreiki 13:05 - 15:00
    Vīrieši, 10 km sprints 13:15 - 14:55
    Moguls sievietēm, fināls 14:00 - 15:40
    Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Kanāda - olimpieši no Krievijas

    12
    Jauktie pāri, pusfināls #1 02:05 - 04:00
    Sloupstails sievietēm, fināli 03:00 - 03:00
    Komandu sacensības: Izvēles programma vīriešiem un sievietēm; izvēles deja deju pāriem 03:00 - 06:25
    Rampa sievietēm, kvalifikācija 06:30 - 06:30
    Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Šveice - Japāna

    Sievietes, 10 km iedzīšana 12:10 - 13:00
    Moguls vīriešiem, kvalifikācija 12:30 - 13:00
    Sievietes, 1. un 2. brauciens 12:50 - 12:50
    Jauktie pāri, pusfināls #2 13:05 - 15:00
    Vīrieši, 12,5 km iedzīšana 14:00 - 14:55
    Moguls vīriešiem, fināls 14:00 - 15:40
    Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Zviedrija - Koreja

    1500m sievietēm 14:30 - 14:30
    Standarta tramplīns sievietēm, pirmie lēcieni 14:50 - 14:50
    Standarta tramplīns sievietēm, fināla lēcieni 15:35 - 15:35
    Latvijas Radio Korejas studija. 18:20 - 19:40
    13
    Jauktie pāri, spēle par bronzu 02:05 - 04:00
    Rampa sievietēm, fināls 03:00 - 03:00
    Kombinācija vīriešiem, nobrauciens 04:30 - 06:10
    Rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 06:00
    Kombinācija vīriešiem, slaloms 08:00 - 09:10
    Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Kanāda - Somija

    Sprints klasiskajā stilā sievietēm, kvalifikācija 10:30 - 11:05
    Sprints klasiskajā stilā vīriešiem, kvalifikācija 11:05 - 11:45
    500m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
    1000m vīriešiem, priekšskrējieni 12:26 - 12:26
    Sievietes, 3. un 4. brauciens 12:30 - 12:30
    Sprints klasiskajā stilā vīriešiem un sievietēm, fināli 13:00 - 15:00
    1500m vīriešiem 13:00 - 13:00
    Jauktie pāri, spēle par zeltu 13:05 - 15:20
    500m sievietēm, pusfināli 13:11 - 13:11
    5000m stafete vīriešiem, kvalifikācija 13:32 - 13:32
    500m sievietēm, fināli 14:07 - 14:07
    Sievietes, grupu kārta 14:10 - 16:30

    ASV - olimpieši no Krievijas

    14
    Vīrieši, grupas kārta #1 02:05 - 05:00

    Dānija - Zviedrija

    Kanāda - Itālija

    Dienvidkoreja - ASV

    Šveice - Lielbritānija

    Pāru slidojumi, īsā programma 03:00 - 06:35
    Rampa vīriešiem, fināls 03:30 - 03:30
    Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

    Zviedrija - Šveice

    Sievietes, grupas kārta #1 07:05 - 10:00

    Japāna - ASV

    Olimpieši no Krievijas - Lielbritānija
    Dānija - Zviedrija
    Šveice - Ķīna

    Ziemeļu divcīņa ST/10km; tramplīnlēkšana 08:00 - 08:55
    Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Koreja - Japāna

    Ziemeļu divcīņa ST/10km; distanču slēpošana 10:45 - 11:45
    1000m sievietēm 12:00 - 12:00
    Vīrieši, grupas kārta #2 13:05 - 16:00

    Kanāda - Lielbritānija

    Dienvidkoreja - Zviedrija

    Šveice - Itālija

    Norvēģija - Japāna

    Divnieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 13:20 - 13:20
    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Slovākija - olimpieši no Krievijas

    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    ASV - Slovēnija

    15
    Sievietes, grupas kārta #2 02:05 - 05:00

    Kanāda - Dienvidkoreja
    Dānija - Japāna
    Ķīna - olimpieši no Krievijas
    Lielbritānija - ASV

    Milzu slaloms sievietēm, 1.brauciens 02:30 - 04:15
    Vīrieši, 1. un 2. brauciens 03:00 - 05:25
    Pāru slidojumi, izvēles programma 03:30 - 06:55
    Nobrauciens vīriešiem 04:00 - 06:05
    Snovbordkross vīriešiem, priekšsacīkstes 04:00 - 04:00
    Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

    Somija - Vācija

    Sievietes, grupu kārta 05:10 - 07:30

    ASV - Kanāda

    Milzu slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 08:05
    Snovbordkross vīriešiem, fināli 06:30 - 06:30
    Vīrieši, grupas kārta #3 07:05 - 10:00

    ASV - Itālija

    Norvēģija - Kanāda

    Lielbritānija - Japāna

    Dānija - Šveice

    10 km brīvajā stilā sievietēm 08:30 - 10:15
    Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Norvēģija - Zviedrija

    Sievietes, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Olimpieši no Krievijas - Somija

    Sievietes, 15km individuālā distance 10:15 - 12:10
    Frīstails sievietēm, kvalifikācija 13:00 - 14:15
    10 000m vīriešiem 13:00 - 13:00
    Sievietes, grupas kārta #3 13:05 - 16:00

    Ķīna - Lielbritānija

    Kanāda - Zviedrija

    ASV - Šveice

    Dienvidkoreja - Japāna

    Vīrieši, 20 km individuālā distance 13:20 - 14:40
    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Čehija - Dienvidkoreja

    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Šveice - Kanāda

    Komandu stafete 14:30 - 14:30
    16
    Vīrieši, grupas kārta #4 02:05 - 05:00

    Itālija - Dānija

    Norvēģija - Dienvidkoreja

    Zviedrija - ASV

    Vīrieši, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:10
    Slaloms sievietēm, 1.brauciens 03:00 - 04:35
    Snovbordkross sievietēm, priekšsacīkstes 03:00 - 03:00
    Vīrieši, īsā programma 03:00 - 07:30
    Supergigants vīriešiem 04:00 - 06:10
    Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

    ASV - Slovākija

    Snovbordkross sievietēm, fināli 05:15 - 05:15
    Slaloms sievietēm, 2.brauciens 06:15 - 07:55
    Sievietes, grupas kārta #4 07:05 - 10:00

    Dānija - Kanāda

    Dienvidkoreja - Šveice

    Zviedrija - olimpieši no Krievijas

    15km brīvajā stilā vīriešiem 08:00 - 09:50
    Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Olimpieši no Krievijas - Slovēnija

    Frīstails sievietēm, fināls 13:00 - 14:20
    5000m sievietēm 13:00 - 13:00
    Vīrieši, grupas kārta #5 13:05 - 16:00

    Japāna - Šveice

    Zviedrija - Lielbritānija

    Dānija - ASV

    Kanāda - Dienvidkoreja

    Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:20 - 15:10
    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Somija - Norvēģija

    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Zviedrija - Vācija

    Lielais tramplīns vīriešiem, kvalifikācija 14:30 - 14:30
    17
    Sievietes, grupas kārta #5 02:05 - 05:00

    Šveice - Zviedrija
    Olimpieši no Krievijas - ASV 
    Japāna - Ķīna
    Dānija - Lielbritānija

    Vīrieši, izvēles programma 03:00 - 07:25
    Slēpošanas sloupstails sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:40
    Supergigants sievietēm 04:00 - 05:55
    Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

    Kanāda - Čehija

    Sievietes, ceturtdaļfināli 05:10 - 07:30
    Slēpošanas sloupstails sievietēm, fināls 06:00 - 07:35
    Vīrieši, grupas kārta #6 07:05 - 10:00

    Dienvidkoreja - Lielbritānija

    Šveice - Norvēģija

    Kanāda - Zviedrija

    Japāna - Itālija

    Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Dienvidkoreja - Šveice

    Sievietes, ceturtdaļfināli 09:40 - 12:00
    4x5km stafete sievietēm 11:30 - 12:45
    1500m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
    1000m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:44 - 12:44
    Frīstails vīriešiem, kvalifikācija 13:00 - 14:15
    Sievietes, grupas kārta #6 13:05 - 16:00

    Olimpieši no Krievijas - Japāna

    Ķīna - Dānija

    Dienvidkoreja - Lielbritānija

    ASV - Kanāda

    1500m sievietēm, pusfināli 13:13 - 13:13
    Sievietes, 12,5km distance ar masu startu 13:15 - 14:20
    Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:20 - 15:40
    1000m vīriešiem, pusfināli 13:43 - 13:43
    1000m vīriešiem, pusfināli 14:04 - 14:04
    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Olimpieši no Krievijas - ASV

    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Slovēnija - Slovākija

    1000m vīriešiem, fināli 14:21 - 14:21
    Lielais tramplīns vīriešiem, pirmie lēcieni 14:30 - 14:30
    Lielais tramplīns vīriešiem, otrie lēcieni 15:30 - 15:30
    18
    Vīrieši, grupas kārta #7 02:05 - 05:00

    Norvēģija - Dānija

    ASV - Japāna

    Šveice - Kanāda

    Slēpošanas sloupstails vīriešiem, kvalifikācija 03:00 - 05:05
    Milzu slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
    Vīrieši, grupu kārta 05:10 - 07:30

    Vācija - Norvēģija

    Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
    Slēpošanas sloupstails vīriešiem, fināls 06:15 - 07:50
    Milzu slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:45 - 08:45
    Sievietes, grupas kārta #7 07:05 - 10:00

    Lielbritānija - Zviedrija

    Kanāda - Šveice

    Ķīna - Dienvidkoreja

    4x10 km stafete vīriešiem 08:15 - 10:10
    Vīrieši, grupu kārta 09:40 - 12:00

    Čehija - Šveice

    Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
    Frīstails vīriešiem, fināls 13:00 - 14:20
    Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
    Divnieku ekipāžas vīriešiem, 1. un 2.brauciens 13:05 - 15:45
    Vīrieši, grupas kārta #8 13:05 - 16:00

    Zviedrija - Japāna

    Dānija - Dienvidkoreja

    Itālija - Lielbritānija

    ASV - Norvēģija

    Vīrieši, 15km distance ar masu startu 13:15 - 14:15
    500m sievietēm 13:56 - 13:56
    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Kanāda - Dienvidkoreja

    Vīrieši, grupu kārta 14:10 - 16:30

    Zviedrija - Somija

    19
    Sievietes, grupas kārta #8 02:05 - 05:00

    ASV - Dānija

    Japāna - Kanāda

    Zviedrija - Dienvidkoreja

    Olimpieši no Krievijas - Šveice

    Akrobātiskie lēcieni sievietēm, kvalifikācija 02:29 - 02:29
    Dejas uz ledus, īsā deja 03:00 - 06:45
    Slēpošanas rampa sievietēm, kvalifikācija 03:00 - 04:25
    Sievietes, pusfināls 06:10 - 08:30
    Vīrieši, grupas kārta #9 07:05 - 10:00

    Itālija - Dienvidkoreja

    Zviedrija - Šveice

    ASV - Kanāda

    Lielbritānija - Dānija

    Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, ceturtdaļfināli 13:00 - 13:00
    Sievietes, grupas kārta #9 13:05 - 16:00

    Lielbritānija - Šveice

    Dānija - olimpieši no Krievijas

    Ķīna - ASV

    Japāna - Zviedrija

    Divnieku ekipāžas vīriešiem, 3. un 4.brauciens 13:15 - 16:00
    500m vīriešiem 13:53 - 13:53
    Sievietes, pusfināls 14:10 - 16:30
    Vīriešu komandu sacensības, 1.kārta 14:30 - 14:30
    Vīriešu komandu sacensības, fināls 15:36 - 15:36
    20
    Vīrieši, grupas kārta #10 02:05 - 05:00

    Lielbritānija - Norvēģija

    Japāna - Kanāda

    Dienvidkoreja - Šveice

    Itālija - Zviedrija

    Dejas uz ledus, izvēles deja 03:00 - 06:45
    Slēpošanas rampa sievietēm, fināls 03:30 - 04:55
    Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle 05:10 - 07:30
    Sievietes, spēle par vietām 05:10 - 07:30
    Slēpošanas rampa vīriešiem, kvalifikācija 06:00 - 07:45
    Sievietes, grupas kārta #10 07:06 - 10:00

    Kanāda - Ķīna

    ASV - DIenvidkoreja

    Lielbritānija - Japāna

    Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle 09:40 - 12:00
    Sievietes, spēle par vietām 09:40 - 12:00
    Ziemeļu divcīņa LT/10km; tramplīnlēkšana 12:00 - 12:00
    1000m sievietēm, priekšskrējieni 12:00 - 12:00
    500m vīriešiem, priekšskrējieni 12:45 - 12:45
    Vīrieši, grupas kārta #11 13:05 - 16:00

    Šveice - ASV

    Norvēģija - Itālija

    Japāna - Dānija

    Jauktā stafete 2x6 km sievietēm + 2x7.5 km vīriešiem 13:15 - 14:45
    3000m stafete sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
    Sievietes, 1. un 2.brauciens 13:50 - 15:45
    Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle 14:10 - 16:30
    Vīrieši, izslēgšanas kārtas spēle 14:10 - 16:30
    Ziemeļu divcīņa LT/10km; distanču slēpošana 14:45 - 14:45
    21
    Sievietes, grupas kārta #11 02:05 - 05:00

    Dienvidkoreja - olimpieši no Krievijas

    Zviedrija - Ķīna

    Šveice - Dānija

    Kanāda - Lielbritānija

    Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, kvalifikācija 02:30 - 02:30
    Īsā programma sievietēm 03:00 - 07:30
    Nobrauciens sievietēm 04:00 - 05:50
    Skikross vīriešiem, kvalifikācija 04:30 - 05:15
    Vīrieši, ceturtdaļfināls 05:10 - 07:30
    Skikross vīriešiem, fināls 06:15 - 07:55
    Vīrieši, grupas kārta #12 07:05 - 10:00

    Dānija - Kanāda

    Lielbritānija - ASV

    Zviedrija - Norvēģija

    Dienvidkoreja - Japāna

    Vīrieši, ceturtdaļfināls 09:40 - 12:00
    Sievietes, spēle par bronzu 09:40 - 12:00
    Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, pusfināli 10:00 - 11:30
    Komandu sprints vīriešiem un sievietēm, fināli 12:00 - 13:20
    Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
    Sievietes, grupas kārta #12 13:05 - 16:00

    Zviedrija - ASV

    Šveice - Japāna

    Olimpieši no Krievijas - Kanāda

    Dienvidkoreja - Dānija

    Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, pusfināli 13:22 - 13:22
    Sievietes, 3. un 4. brauciens 13:40 - 16:00
    Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, D un C fināli 13:54 - 13:54
    Vīrieši, ceturtdaļfināls 14:10 - 16:30
    Vīrieši, ceturtdaļfināls 14:10 - 16:30
    Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, D un C fināli 14:13 - 14:13
    Komandu iedzīšanas sacensības sievietēm, B un A fināli 14:52 - 14:52
    Komandu iedzīšanas sacensības vīriešiem, B un A fināli 15:11 - 15:11
    22
    Taibreiki vīriešiem un sievietēm 02:05 - 05:00
    Slaloms vīriešiem, 1.brauciens 03:15 - 05:10
    Slēpošanas rampa vīriešiem, fināls 04:30 - 06:00
    Paralēlais milzu slaloms sievietēm, kvalifikācija 05:00 - 05:00
    Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, kvalifikācija 05:27 - 05:27
    Sievietes, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
    Slaloms vīriešiem, 2.brauciens 06:45 - 08:40
    Komandu sacensības LT/4x5km, tramplīnlēkšana 09:30 - 09:30
    500m vīriešiem, ceturtdaļfināli 12:00 - 12:00
    1000m sievietēm, ceturtdaļfināli 12:14 - 12:14
    Komandu sacensības LT/4x5km, distanču slēpošana 12:20 - 12:20
    500m vīriešiem, pusfināli 12:42 - 12:42
    1000m sievietēm, pusfināli 12:51 - 12:51
    Vīrieši, pusfināls 13:05 - 16:00
    500m vīriešiem, fināli 13:13 - 13:13
    4x6 km stafete sievietēm 13:15 - 14:45
    1000m sievietēm, fināli 13:23 - 13:23
    5000m stafete vīriešiem, fināli 13:47 - 13:47
    23
    Akrobātiskie lēcieni sievietēm, fināls 02:30 - 02:30
    Izvēles programma sievietēm 03:00 - 07:15
    Kombinācija sievietēm, nobrauciens 04:00 - 05:25
    Skikross sievietēm, kvalifikācija 04:30 - 05:15
    Skikross sievietēm, fināls 06:15 - 07:55
    Kombinācija sievietēm, slaloms 07:30 - 08:45
    Vīrieši, spēle par bronzu 08:35 - 11:30
    Vīrieši, pusfināls 09:40 - 12:00
    1000m vīriešiem 12:00 - 12:00
    Sievietes, pusfināls 13:05 - 16:00
    4x7,5 km stafete vīriešiem 13:15 - 14:45
    Vīrieši, pusfināls 14:10 - 16:30
    24
    Četrinieku ekipāžas, 1. un 2. brauciens 02:30 - 05:00
    Akrobātiskie lēcieni vīriešiem, fināls 03:00 - 03:00
    Komandu sacensības 04:00 - 05:55
    Paralēlais milzu slaloms sievietēm, fināli 05:00 - 05:00
    Paralēlais milzu slaloms vīriešiem, fināli 05:15 - 05:15
    50 km klasiskajā stilā vīriešiem ar kopīgu startu 07:00 - 10:05
    Vīrieši, spēle par zeltu 08:35 - 11:55
    Masu starts sievietēm, pusfināli 13:00 - 13:00
    Sievietes, spēle par bronzu 13:05 - 16:00
    Masu starts vīriešiem, pusfināli 13:45 - 13:45
    Vīrieši, spēle par bronzu 14:10 - 17:00
    Masu starts sievietēm, fināls 14:30 - 14:30
    Masu starts vīriešiem, fināls 15:00 - 15:00
    25
    Women's Gold Medal 02:05 - 05:25
    Četrinieku ekipāžas, 3. un 4. brauciens 02:30 - 05:30
    Vīrieši, spēle par zeltu 06:10 - 09:00
    30km sievietēm klasiskajā stilā ar masu startu 08:15 - 10:20
    26 27 28 1 2 3 4
    Sporta veidi
    Jaunākie