Kanādas hokejisti uzvarā pār Šveici izglābjas pamatlaika pēdējā sekundē; pusfinālā arī Krievija
Kanādas un Krievijas hokeja izlases ceturtdien pasaules čempionātā uzvarēja izslēgšanas pirmās kārtas spēlēs un nodrošināja dalību pusfinālā, turpinot cīņu par medaļām. Kanādieši pamatlaika pēdējā sekundē Košicē izglābās no zaudējuma un pagarinājumā ar 3:2 pārspēja šveiciešus, savukārt Krievijas hokejisti Bratislavā ar 4:3 uzveica ASV valstsvienību.
Rihards Bukarts pēc pasaules hokeja čempionāta: Neesmu apmierināts ar savu sniegumu
Latvijas hokeja valstsvienība trešdien atgriezās Rīgā no pasaules hokeja čempionāta Slovākijā. Lidostā spēlētājus sagaidīja vairāki desmiti līdzjutēji. Izlases spēlētājs Rihards Bukarts uzskata, ka kopumā izlase aizvadīja pieklājīgu čempionātu, lai gan hokejists pats ar savu sniegumu nebūt nebija apmierināts.
Pasaules hokeja čempionātā noteikti ceturtdaļfinālu pāri
Līdz ar grupu kārtas noslēgumu pasaules hokeja čempionātā Slovākijā otrdien kļuva zināmi četri komandu pāri, kas ceturtdaļfinālā turpinās cīņu par medaļām. Visas četras ceturtdaļfinālu spēles notiks ceturtdien Bratislavā un Košicē.
Kanādas un Krievijas hokejistiem uzvaras nodrošina pirmo vietu grupās
(papildināts)
Kanādas un Krievijas hokejistiem uzvaras nodrošina pirmo vietu grupās (papildināts)
Krievijas un Kanādas hokejisti otrdien ar uzvarām pasaules čempionātā noslēdza grupu kārtu un ceturtdaļfinālā iekļuva kā turnīra spēcīgākās komandas. Kanādieši A apakšgrupā Košicē ar 3:0 uzveica ASV valstsvienību, bet krievi Bratislavā ar 7:4 bija pārāki par Zviedrijas izlasi un kļuva par B apakšgrupas uzvarētājiem.
Latvijas hokeja šefs: Mūsu un Hārtlija intereses sakrīt - jāspēlē olimpiskajā turnīrā
Latvijas izlases dalība pasaules hokeja čempionātā noslēgusies ar valsts himnu un augstu paceltu valsts karogu pēc uzvaras pēdējā spēlē pār Norvēģiju. Trešo pasaules čempionātu pēc kārtas komanda spēlēja galvenā trenera Boba Hārtlija vadībā, un viņa mērķis ir kopā ar Latvijas valstsvienību sasniegt labu rezultātu 2022.gada Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs, Latvijas Televīzijā teica Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.