Mārtiņš Kļavenieks: Bratislava Latvijas hokeja fanu asarām netic
Latvijas hokeja izlases kārtējais pavasara skrējiens īsajā pasaules čempionāta distancē jau pārsniedzis apakšgrupu turnīra ekvatoru. Galvenais treneris Bobs Hārtlijs joprojām apliecina, ka ar viņu pie vienības stūres obligāti uzvaramie pretinieki tiek pārspēti, bet ar lielajiem milžiem un sava izmēra pretiniekiem gadās visādi. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā otro gadu pēc kārtas, būs „jāsadod pa aci” arī kādam Lutausim  - Krievijai vai Zviedrijai. Vislabāk jau abiem.
Latvijas izlase atkritusi uz desmito vietu neoficiālajā hokeja čempionāta spēka reitingā
Latvijas hokeja valstsvienība ceturtdien pēc veiksmīgā spēlēs sākuma atzina Čehijas pārākumu, ar 3:6 zaudējot pasaules hokeja čempionāta grupas spēlē. Pēc šī mača Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) publicētajā spēka rangā Latvijas izlase noslīdējusi par divām vietām un atkal ieņem desmito pozīciju, liecina IIHF. Čempionāta spēka reitings ir vairāk domāts izklaidei, nevis saistīts ar oficiālo pasaules rangu.
Zviedrijas hokejisti zibenīgi izrēķinās ar austriešiem, uzvar arī Kanāda
Pārliecinošu uzvaru pasaules čempionātā Latvijas pārstāvētajā grupā ceturtdien guva Zviedrijas izlase, kas Bratislavā ar 9:1 uzveica Austriju. Zviedri jau 8.minūtē bija vadībā ar 4:0, praktiski neatstājot pretiniekiem izredzes. Otrā grupā Košicē kanādieši ar 5:2 bija pārāki par Francijas valstsvienību.