Latvijas hokejisti treniņā apņēmīgi gatavojas spēlei pret Zviedriju
Cerības uz ceturtdaļfinālu saglabājusī Latvijas hokeja valstsvienība svētdien Bratislavā gatavojās pasaules čempionāta spēlei pret Zviedriju, kas abām komandām būs priekšpēdējais mačs apakšgrupā. Latviešiem pret pašreizējiem pasaules čempioniem pirmdien nepieciešama uzvara, lai mājup nedotos jau grupu kārtas izskaņā.
Čehijas hokejistu uzvara pār austriešiem vienkāršo situāciju Latvijas grupā
Čehijas valstsvienība pasaules čempionātā Bratislavā svētdien bez sarežģījumiem ar 8:0 pārspēja Austriju B apakšgrupas spēlē un samazināja teorētiski iespējamo scenāriju skaitu cīņā par pēdējo ceļazīmi uz ceturtdaļfinālu. Labākās izredzes uz atlikušo vakanci izslēgšanas pirmajā kārtā ir Zviedrijai, tomēr cerības vēl nav zudušas arī Latvijas valstsvienībai.
Valērijs Kuļibaba - Latvijas hokeja izlases izlūks Bratislavā
Hokejista karjerā Valērijam Kuļibabam došanās uz pasaules čempionātu valstsvienības sastāvā palika nesasniegts mērķis, bet pašlaik Bratislavā viņš strādā nacionālās izlases treneru kolektīvā. Kuļibabas galvenais pienākums ir novērot Latvijas izlases pretiniekus un ievākt nepieciešamo informāciju.
Zviedri pirms spēles pret Latviju spraigā mačā pārspēj Šveices hokejistus
Sarežģītā cīņā pasaules hokeja čempionātā sestdien Bratislavā uzvaru izcīnīja Zviedrijas izlase, kas ar 4:3 pārspēja šveiciešus B apakšgrupas mačā, kurā ne brīdi pārsvars nebija lielāks par viena vārtu guvuma tiesu. Arī pēc Zviedrijas uzvaras Latvijas valstsvienībai saglabājas izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.
Kanāda sagādā pirmo zaudējumu Vācijas hokejistiem, Itālija tiek pie vārtu guvuma
Pirmo zaudējumu pasaules hokeja čempionātā sestdien cieta Vācijas valstsvienība, kas ar A apakšgrupas spēlē Košicē ar 1:8 kapitulēja Kanādas izlasei. Savukārt Latvijas pārstāvētajā B apakšgrupā Bratislavā Norvēģijas hokejisti ar 7:1 bija pārāki par Itāliju, kas visbeidzot guva čempionātā savus pirmos vārtus.
(pap...
Latvijas hokeja izlase izrāda pretsparu Krievijai, tomēr paliek zaudētājos. Svarīgākās epizodes (papildināts)
Latvijas hokeja valstsvienība pasaules čempionātā ar 1:3 zaudēja vienai no turnīra galvenajām favorītēm Krievijai, kas uzvarējusi visās aizvadītajās spēlēs, tomēr panākumu sestdien Bratislavā spēja nodrošināt tikai nopietnā cīņā. Grupas turnīrā trešais zaudējums atstāj Latvijai drīzāk vairs tikai teorētiskas cerības uz ceturtdaļfinālu.
Latvijas hokeja valstsvienību gaida pārbaudījums pret zvaigžņoto Krievijas izlasi
Latvijas hokeja izlasei sestdien jāaizvada pirmā un vienīgā agrā spēlē pasaules čempionātā Bratislavā. Pretinieks vairāk nekā nopietns – turnīrā vēl nezaudējusī Krievijas izlase, kurā pulcēti Nacionālās hokeja līgas (NHL) labākie uzbrucēji Aleksandrs Ovečkins, Jevgēņijs Malkins un Ņikita Kučerovs. Uzdevums ir skaidrs un vienkāršs - latviešiem jāizcīna vismaz punkts, lai saglabātu dzīvas reālas izredzes iekļūt čempionāta ceturtdaļfinālā.