Dzimšanas gads: 1988

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ es būšu labs, pilsētniekiem noderīgs deputāts?
Mans mērķis nav patikt pēc iespējas vairāk cilvēkiem, bet ieviest pārmaiņas, no kurām labums būs pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Pilsētas kopējā labuma vārdā esmu gatava pieņemt arī nepopulārus lēmumus, ja zinu, ka ilgtermiņā tie palīdzēs visiem.
2 Kāda, manuprāt, būtu ideālā Rīga?
Pilsēta, kurā nav labo un slikto rajonu, kur ērti un iederīgi jūtas visi iedzīvotāji. Pilsēta, ar ko varētu lepoties ne tikai zaļu parku un sakārtotu ielu dēļ, bet arī tāpēc, ka tā rūpējas par savu iedzīvotāju labklājību, veselību un izaugsmi.
3 Viena praktiska lieta, ko es noteikti gribu izdarīt pilsētā?
Nodrošināt, ka pilsētas ekosistēmas uztver kā visiem piederošu resursu, kas jākopj, lai pilsēta būtu gan skaista, gan tajā būtu patīkami un droši dzīvot. Tāpat vēlos pilsētā atjaunot slēgtās gaisa kvalitātes kontroles stacijas.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Middleseksas Universitāte Londonā 2012 Bakalaura grāds starptautiskajā attīstībā
Darbavieta Amats
Valsts Reģionālās attīstības aģentūra Latvijas Vides aizsardzības fonda administrācijas LIFE atbalsta vienības vecākā eksperte
Biedrība "Protests" Valdes priekšsēdētāja
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt