Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

Kandidāta atbildes Partiju šķirotavā
1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Visur, kur iesaistos, daru to ar degsmi, drosmi un kompetenci. Arī šajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās piedalos, lai drosmīgu lēmumu pieņemšanas tradīcijas, kādas Latvijas politikā ir realizējusi mūsu Jaunā konservatīvā partija, ieviestu Eiropas Parlamentā. Esmu komunikabla un mērķtiecīga, tāpēc zinu, ka man izdosies sekmīgi aizstāvēt drošākas Eiropas perspektīvu attiecībās ar Krieviju kā līdz šim destruktīvu kaimiņvalsti.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Saistībā ar Jaunās konservatīvās partijas uzņemšanu Eiropas Tautas partiju grupā, kas ir ietekmīgākā politisko partiju grupa Eiropas Parlamentā, aktīvi komunicēšu ar šīs grupas vadošajiem biedriem, kā arī uzturēšu ciešus kontaktus ar ziņojumu sagatavotājiem. Tāpat regulāri tikšos ar Latvijas pastāvīgajiem pārstāvjiem Eiropas institūcijās, lai lobētu mūsu valsts intereses.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Ceru, ka Lielbritānija atradīs ceļu, kā palikt Eiropas Savienībā. Arī lielā imigrantu plūsma, manuprāt, tiks daļēji ierobežota, un Eiropas ārējās robežas nostiprinātas tā, lai turpmāk varētu efektīvi un stingri kontrolēt imigrācijas procesus. Eiropas Savienībai nākotnē ir ļoti daudz un smagu ģeopolitisku izaicinājumu, jo Krievijai būs arvien lielāka vēlme iejaukties ES iekšējos procesos, lai vājinātu tās attiecības ar galveno stratēģisko partneri ASV.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Ekonomikas un kultūras augstskola 2017 Bakalaura grāds, Kultūras uzņēmējdarbība
Darbavieta Amats
Jaunā konservatīvā partija Valdes locekle
Latvijas Republikas Saeima 13. Saeimas deputāta palīgs
Rīgas pilsētas pašvaldība Jaunās konservatīvās partijas Rīgas domes deputātu frakcijas referente
Valoda Līmenis
Latviešu Dzimtā
Angļu Brīvi
Vācu Pamatzināšanas
Jaunumi