Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Tāpēc, ka esmu pārliecināta, ka ar savām zināšanām digitālos un drošības jautājumos, kā arī pieredzi Latvijas valsts pārvaldē un starptautiski, varu veidot gudrāku Eiropas politiku nākotnē. Eiropas Savienībai nepieciešami jauni, enerģiski līderi ar zināšanām un jaunu redzējumu - jo īpaši tāpēc, ka pasaule ir strauji mainījusies. Tehnoloģijas ir pārveidojušas ne tikai mūsu ikdienu, bet arī valsts politiku, ekonomiku. Mums jāmainās līdzi, lai šīs iespējas izmantotu Latvijas un Eiropas labā.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Strādāus ar diviem Latvijai būtiskiem jautājumiem - digitālā nākotne un drošība. Modernās tehnoloģijas dod iespēju gan Latvijai, gan Eiropai, pirmkārt, uzlabot iedzīvotāju ikdienu ikvienā jomā: izglītība, medicīna, nodokļu samaksa u.c. Otrkārt, tas ir milzīgs ekonomiskās izaugsmes potenciāls, kuru Latvijai un Eiropas jāizmanto. Ir jāmazina regulējuma šķēršļi starp valstīm un finansu atbalstam jāmotivē pārmaiņas. Vienlaicīgi esošā un nākotnes politika vienmēr jāizvērtē no drošības aspketiem.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
ES būs moderna valstu savienība, kur iedzīvotājiem būs iespējas ceļot, strādāt, mācīties un dzīvot izmantojot visas digitālās iespējas-viņu dati būs pieejami elektroniski ikvienā valstī ar drošu digitālo ID. Eiropas jaunuzņēmumi būs pasaulē pieprasīti, jo spēs sniegt ne tikai kvalitatīvus pakalpojumus un produktus, bet arī domāt par cilvēku, viņa privātumu, datiem, drošību. Eiropā būs moderni kompetenču centri no Lisabonas līdz Daugavpilij, kas piedāvās arvien jaunas idejas zinātnē un biznesā.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Džons Hopkins Universitāte, Vašingtona, DC , ASV 2012 Maģistrs, Starptautiskā politika un prakse
Augstākā Latvijas Universitāte 2001 Sociālo zinātņu maģistrs Politikas zinātnē
Augstākā Latvijas Universitāte 1999 Sociālo zinātņu bakalaurs Politikas zinātnē
Darbavieta Amats
Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija Nodaļas vadītāja
Biedrība “Baltijas-Melnās jūras alianse” Dibinātājs, biedrs
Valoda Līmenis
Latviešu dzimtā
Angļu brīvi
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt