Izglītības līmenis: Augstākā izglītība

Pilsonība: Latvija

Dzīvesvieta: Rīga

1 Kādēļ vēlētājam ir jāuztic Jums Latvijas pārstāvniecība Eiropas Parlamentā?
Eiropas Parlamentā ir jābūt pārstāvētam kājāmgājējam, vienam no jums, kurš dzīvo vienkāršos apstākļos, tuvu ļaudīm, bet – kurš ir pierādījis gan kompetenci, gan konsekvenci, gan cīņassparu un godīgumu, pie kura pirkstiem nav „pielipis” neviens nodokļu maksātāju cents, un līdz ar to – kurš pratīs pāstāvēt un komunicēt Latvijas sabiedrības, nevis tikai elites, un Latvijas apgabalu (reģionu) intereses. Ir pienācis laiks ikvienam sabiedrības loceklim sajust personisko saikni ar Eiropu un tās labumu.
2 Ko Jūs gribat paveikt Eiropas Parlamenta deputāta amatā un kā plānojat to panākt?
Ir jāstiprina ES kā brīvības, izglītības un kultūras telpa, un to var un vajag izdarīt ar jaunu ES fondu atbalstu. „Ir divi vārdi, divi jēdzieni, kāpēc mēs izvēlamies Eiropu.. Šie divi vārdi ir brīvība un kultūra,” teicu kā Eiropas Kustības Latvijā prezidents. Kā NEPLP priekšsēdētājs biju aktīvs Eiropas Komisiju konsultējošās ERGA loceklis, jo audiovizuālo mediju pakalpojumu politika ir ES kopējā. Eiropas Žurnālistikas observatorija ir arī mans projekts: PAR žurnālistiku un PRET dezinformāciju.
3 Kāda, Jūsuprāt, būs ES nākotne nākamajos piecos gados?
Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale vai Rīga paliks mūsu dzimtene, Latvija – Tēvzeme, bet Eiropa – mūsu ilgtspēja. Atbilstoši Attīstībai/Par! programmai Eiropas vēlēšanām https://eiropa.attistibaipar.lv/ pieaugs liberāļu ietekme Eiropas pārvaldības līmenī, lai nosargātu un attīstītu to kā vienreizēju, vienotu un pasaulē vadošu ekonomisko, politisko, brīvības un kultūras telpu. Turklāt Latvijas kā ES robežvalsts loma tikai pieaugs kā attiecībās ar Krieviju un Ķīnu, tā arī ar Lielbritāniju un ASV.
Iegūtā izglītības pakāpe Izglītības iestāde Gads Specialitāte
Augstākā Berlīnes Brīvā universitāte 2003 Filozofijas doktora zinātniskais grāds (Dr. phil.) (magna cum laude) komunikācijas un politikas zinātnēs
Augstākā Latvijas Universitāte 1996 Žurnālistika, sociālo zinātņu maģistrs (Mg. sc. soc.) komunikācijas zinātnē
Augstākā M. Lomonosova Maskavas Valsts universitāte 1990 Žurnālista, laikraksta literārā darbinieka diploms (ar izcilību)
Vidējā Valdemārpils vidusskola 1984
Darbavieta Amats
Biznesa augstskolā „Turība” Profesors komunikācijas teorijā
Latvijas Universitāte Filozofijas un socioloģijas institūta vadošais pētnieks
„Akadēmiskās Dzīves” tēvzemes apgāds Valdes loceklis
Akadēmiskā vienība „Austrums” Vecbiedru komitejas loceklis
Valoda Līmenis
Latviešu dzimtā
Vācu brīvi
Angļu ļoti labi
Jaunumi

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt