Sports / Kamanas
Krievijas statusu kamaniņu sportā atjauno pretēji Latvijas balsojumam; ukraiņi aicina uz boikotu (papildināts)
Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF) Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas (FIL) kongresā balsoja pret Krievijai labvēlīgiem lēmumiem, tomēr ar to nepietika vēlamā rezultāta sasniegšanai, Latvijas Radio pastāstīja LKSF prezidents Atis Strenga. FIL sociālajos medijos vēlāk gan publicēja Ukrainas sportistu atklātu vēstuli, aicinot ikvienu boikotēt sacensības ar Krievijas atlētu dalību, ko atbalsta arī Latvijas kamaniņu sportā.
Latvijas kamaniņu braucēji cīnīsies par godalgām Šveicē
No 28. februāra līdz 5. martam Šveices pilsētā Sanktmoricā norisinās sacensības par piemiņu bobslejistam un kaislīgam kamaniņu sporta atbalstītājam Jozefam “Seppam” Benzam, kurās piedalās arī septiņi Latvijas kamaniņu sportisti, informē Latvijas Kamaniņu sporta federācija.
Kamaniņu braucēja Ulla Zirne noslēdz karjeru
Divkārtējā ziemas olimpisko spēļu dalībniece, kamaniņu braucēja Ulla Zirne nolēmusi beigt savu astoņpadsmit gadu ilgo sportistes karjeru, informēja Zirnes pārstāvis.
Olimpisko bronzu ieguvusī kamaniņu komanda: Paldies visiem, kas ticēja un neticēja
Latvijai pirmo medaļu Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs ieguvusī kamaniņu stafetes komanda ceturtdien pateicās gan visiem atbalstītājiem, gan tiem, kas viņiem neticēja, jo tas deva sportistiem papildu motivāciju. Bronzu nopelnījušais kvartets ticēja sev un pierādīja, ka spēj cīnīties par augstiem mērķiem. 
Kamaniņu divnieks Bots/Plūme priecīgi par Pekinā paveikto, brāļi Šici pārdzīvo par sabojātu slieci
Olimpiskajiem debitantiem kamaniņu sportā Mārtiņam Botam un Robertam Plūmem ne līdz galam viss izdevās, kā iecerēts, tomēr divnieka ekipāža sarunā ar Latvijas sabiedriskajiem medijiem priecājās par Pekinas olimpiskajās spēlēs paveikto. Savukārt brāļi Andris un Juris Šici pēc sacensībām bija vīlušies par neveiksmīgas apstākļu sakritības dēļ sabojātu slieci, kas jau pirmajā braucienā praktiski neatstāja izredzes uz medaļu.
Rītdienas cerība: Brāļu Šicu ceļš pretim olimpiskajām medaļām
Karjeras sākumā uz brīdi brāļi Šici bija šķirti. Andris divnieku konkurencē brauca pārī ar Lauri Liepiņu, bet Juris uz brīdi bija pārgājis vienvietīgo kamaniņbraucēju konkurencē. Tas gan vairāk bija eksperiments, un kopš 2004. gada brāļi Šici ir nešķirami.
Kamaniņbraucēja Tīruma: Pekinas olimpiskajās spēlēs izdarīju visu, ko varēju
Karjerā pēdējās individuālajās sacensībās Elīza Tīruma otrdien Pekinas ziemas olimpiskajās spēlēs noslēdzošajos divos braucienos nenoturējās labāko sešiniekā, tomēr kamaniņu sportiste sarunā ar Latvijas Televīziju un LSM.lv atzina, ka pašas pieļautās kļūdas cīņā par TOP6 šoreiz nebija izšķirošais faktors, jo nopietnākās sāncenses vairs tik rupji nekļūdījās, kā dienu iepriekš.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt