Sadaļas Sadaļas
Sports / Kamanas
Kamaniņbraucēji Ventspilī ieliek pamatus jaunajai sezonai
Gatavošanos jaunajai sezonai aktīvi sākuši Latvijas izlases kamaniņu braucēji. Izlase jau otro sezonu pēc kārtas vasarā krāj spēku fiziskās sagatavotības trenera Mihaila Arhipova vadībā. Vingrinājumi izlases darbā tika izmēģināti jau pērn, bet šogad speciālā gatavošanās sākta jau laicīgāk. 
Latvijas kamaniņbraucēji ragavas jaunajai sezonai kaldina vēl pirms vasaras
Senais teiciens, kas mudina ratus taisīt ziemā un ragavas kalt vasarā, vistiešāk attiecināms uz ziemas sporta veidiem, īpaši uz kamaniņu sportu. Sezona jau ierasti kamaniņu sportistiem beidzas agrā pavasarī, bet sākas oktobrī vai novembrī. Pagājusī sezona Latvijas kamaniņu braucējiem nebija ne lieliem panākumiem bagāta, ne arī absolūta izgāšanās, un izlase bez būtiskām izmaiņām sastāvā jau sāk gatavoties nākamajai sezonai. 
Kamaniņbraucēji Šici: Ļoti palīdzēja progresēt mācības augstskolā
Andris un Juris Šici aizvadītajā sezonā izcīnīja bronzas godalgas Eiropas čempionātā un bija ceturtie Pasaules kausa kopvērtējumā, pieredzējušās kamaniņu divnieka ekipāžas braucējiem atrodot arvien jaunas iespējas progresēt. Andris Šics sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka brāļiem ļoti noderīgas sevis pilnveidošanai izrādījās nesen sāktās studijas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA).
Šicu divnieka ekipāža sezonu noslēdz ar sudrabu sprintā, stafetē Latvijai bronza
Andra un Jura Šicu kamaniņu divnieka ekipāža svētdien Soču trasē Krievijā izcīnīja 2.vietu sprinta sacensībās Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā. Savukārt stafetē Latvijai bronzu nodrošināja "ģimeņu komanda", kur līdzās Šiciem startēja brālis un māsa Kristers un Kendija Aparjodi, liecina rīkotāju informācija.
Aparjods ar vienu labu braucienu 9.vietā kamaniņu sezonas noslēguma posmā
Kristers Aparjods svētdien Soču trasē Krievijā bija veiksmīgākais Latvijas kamaniņbraucējs vīriešu sacensībās Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā, kur ieguva 9.vietu, liecina rīkotāju informācija. Otrajā braucienā Kristers bija trešais ātrākais, tomēr izredzes pacīnīties par vietu uz pjedestāla liedza neveiksmīgs pirmais brauciens.
Kamaniņbraucējam Dārzniekam 5.vieta Nāciju kausā paver ceļu uz Pasaules kausa posmu
Pasaules kausa sezonas noslēguma posmā Sočos, Krievijā, piektdien Nāciju kausa sacensībās Latviju kamaniņu sportā pārstāvēja tikai Artūrs Dārznieks, kurš veiksmīgi pārvarēja priekšsacīkstes, liecina rīkotāju informācija. Pārējie Latvijas izlases dalībnieki iespēju startēt sezonas pēdējā posmā nodrošināja pēc līdzšinējiem rezultātiem bez dalības Nāciju kausa sacīkstēs.
Kamaniņu braucējs Bērziņš uzvar sezonas kopvērtējumā Pasaules kausā jauniešiem
Latvijas jaunais kamaniņu braucējs Gints Bērziņš piektdien Oberhofā, Vācijā, triumfēja Pasaules kausa junioriem kopvērtējumā. Talantīgais sportists piektdien Vācijā uzvarēja Pasaules kausa beidzamā - sestā - posma jauniešu A sacensībās. Viņš jau pirms šī posma bija sezonas kopvērtējuma līderis, bet tagad ar uzvaru sezonas noslēdzošajā etapā to ir pārliecinoši nosargājis.
Kamaniņbraucēja Cauce otrajā braucienā šķiras no cerībām uz pjedestālu
Elīza Cauce svētdien Oberhofā pirmajā braucienā ieņēma 4.vietu Pasaules kausa posmā, kur sadalīja arī Eiropas čempionāta medaļas, tomēr pēc neveiksmīga otrā brauciena atkrita uz 12. pozīciju. Veiksmīgākā no Latvijas kamaniņu braucējām bija pirmo desmitnieku noslēgusī Ulla Zirne, bet Kendija Aparjode sacensības pabeidza 16.vietā, liecina rīkotāju informācija.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt