Sports / Florbols

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība otrdien Slovākijā ar 4:1 pārspēja dānietes un pēc pirmā panākuma pasaules čempionātā iekļuva ceturtdaļfinālā. Pēc zaudējumiem grupas turnīrā latvietes spēja saņemties un nodrošināja vietu pasaulē astoņu spēcīgāko komandu vidū, izpildot pašu noteikto minimālo programmu.

Latvijas florbola komandām ievērojamas spēlētāju izmaiņas pirms jaunās sezonas

Latvijas florbola līgas čempione „Betsafe/Ulbroka” pirms jaunās sezonas spējusi saglabāt komandas kodolu, kamēr liela daļa pagājušās sezonas favorītu ir veikuši ievērojamas spēlētāju izmaiņas.  „Ķekavas” komanda pastiprinājusi savas rindas, lai pēc vairāku gadu pauzes atgrieztos izslēgšanas spēļu turnīrā.

Latvijas florbola izlasi turpmāk trenēs soms Rīhimeki

Par Latvijas vīriešu florbola izlases galveno treneri ceturtdien tika apstiprināts Somijas speciālists Arto Rīhimeki, vēsta Latvijas Florbola savienība. Rīhimeki asistēs viņa tautietis Pertu Kitehonka.

Latvijas U-19 izlases florbolisti zaudē Čehijai pasaules čempionāta startā

Pirmajā spēlē U-19 pasaules čempionātā Latvijas florbolisti trešdien Zviedrijā ar 5:11 piekāpās Čehijas vienaudžiem, liecina rīkotāju informācija. Otrā perioda vidū Latvijas izlasei bija divu vārtu pārsvars (4:2) un pēdējās trešdaļas sākumā rezultāts vēl turējās neizšķirts (5:5), tomēr atlikušajā spēles daļā čehi pierādīja savu pārākumu.

«Arēnā Rīga» tiks likts punkts šī gada florbola sezonai

Šodien ''Arēnā Rīga'' ar trīs spēlēm noslēgsies ''Elvi'' florbola līgas sezona gan sievietēm, gan vīriešiem. Dāmu finālā tiksies pērnā gada finālistes, savukārt vīru finālā esošie valsts čempioni „Lielvārde” mēģinās aizstāvēt savu pirms gada iegūto titulu.

Florbola savienības prezidents Pētersons: Es ceru uz kārtīgu trilleri

Jau sestdien “Arēnā Rīga” tiks noskaidrots Latvijas čempions florbolā. Pagājušās sezonas čempioni “Lielvārde”/ “FatPipe” cīnīsies ar “Elvi florbola līga” regulārā čempionāta uzvarētājiem “Triobet”/ “Ulbroka”. Savukārt par bronzas medaļu cīnīsies Stalbes “Pārgauja” un “Valmiera”.