Sports / Biatlons
Norvēģu biatloniste Ekhofa uzvar arī masu startā
Ar Norvēģijas biatlonistes Tirilas Ekhofas uzvaru masu startā dāmām 12,5 kilometru distancē svētdien noslēdzās Pasaules kausa posms biatlonā Francijā. Ehhofai šī jau bija trešā uzvara šajā posmā.
Stafetē Hohfilcenē uzvar Norvēģijas biatlonistes
(papildināts)
Stafetē Hohfilcenē uzvar Norvēģijas biatlonistes (papildināts)
Pasaules kausa posmā biatlonā Austrijā, Hohfilcenē dāmu stafetē 4x6 km sestdien otro reizi šajā sezonā uzvaru izcīnīja Norvēģijas izlase, liecina organizatoru informācija. Jau plkst. 15.45 LTV7 un REPLAY.lv pieslēgsies Hohfilcenei atkal, lai pārraidītu  sacensības iedzīšanas distancē vīriešiem.
Rastorgujevam divi soda apļi, Latvijas biatlonisti stafetē paliek pēdējie
Rastorgujevam divi soda apļi, Latvijas biatlonisti stafetē paliek pēdējie (papildināts)
Izlases līderim Andrejam Rastorgujevam pirmajā posmā iekrājot divus soda apļus, Latvijas biatlonisti sestdien Estersundā, Zviedrijā, palika pēdējie Pasaules kausa sezonas pirmajā posmā 4x7,5 kilometru stafetē. Latvieši paspēja veikt nepilnus trīs no četriem posmiem, līdz bija spiesti cīņu pārtraukt, jo līderi jau bija priekšā par apli.
Rastorgujevam pirms sezonas sākuma bijušas veselības problēmas
Latvijas šobrīd labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs šosezon pirmajā Pasaules kausa posmā 10 kilometru sprintā izcīnīja 18. vietu. Augsts sasniegums, bet, iespējams, pats sportists gribētu labāku vietu, taču jāņem vērā, ka ir jauna komanda, jauns galvenais treneris Latvijas biatlona izlasei, izmaiņas arī paša Andreja treneru korpusā. Uz labākiem sasniegumiem vēl mazliet jāpagaida.
Biatloniste Bendika finišē ceturtajā desmitā Pasaules kausa pirmā posma sprintā. Interesantākie mome...
Biatloniste Bendika finišē ceturtajā desmitā Pasaules kausa pirmā posma sprintā. Interesantākie momenti (papildināts)
Latvijas biatlonistes Baiba Bendika un Jūlija Matvijenko svētdien Pasaules kausa pirmajā posmā Zviedrijā, Estersundā, aizvadīja sacensības pirmajā individuālajā disciplīnā sprintā 7,5 kilometru sporta distancē. Starp labākajām Latvijas sportistēm ielauzties neizdevās - Bendika sacensības noslēdza 34. pozīcijā, bet Matvijenko palika priekšpēdējā jeb 104. vietā.