Sprints vīriešiem. Andrejs Rastorgujevs otrajā šautuvē

Biatlons

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Sprints sievietēm

Pasaules kausa izcīņa biatlonā. Sprints vīriešiem

Rastorgujevs pirmajā Pasaules kausa posmā sprinta sacensībās finišē otrajā desmitā. Spilgtākās epizodes

Latvijas šā brīža labākais biatlonists Andrejs Rastorgujevs Zviedrijā notiekošās Pasaules kausa pirmā posma sacensības sprintā 10 km distancē svētdien aizvadīja veiksmīgi, finišējot 18. vietā.

Par sacensību uzvarētāju kļuva norvēģis Juhaness Tingēss Bē, kurš finišēja pēc 24 minūtēm un 18,3 sekundēm, bet otrajā vietā ierindojās viņa brālis Tarjeijs Bē, atpaliekot no brāļa 19 sekundes. Trešajā vietā ierindojās Matvejs Jeļisejevs no Krievijas.

Rastgorgujevs šajās sacensībās startēja ar 13. numuru. Pirmajā ugunslīnijā guļus Andrejs bija gana lēns un pieļāva divas kļūdas.

Rastorgujevs uz starta līnijas

Andrejs Rastorgujevs pirmajā ugunslīnijā

Otrajā ugunslīnijā Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu.

Rastorgujevs otrajā ugunslīnijā

Līdz finišam Rastorgujevs veica ļoti ātru slēpojumuu, taču ugunslīnijās pieļautās kļūdas liedza cerēt uz pjedestālu, taču ļāva finišēt pirmajā divdesmitniekā. Atpaliekot no līdera minūti un 17 sekundes, Andrejs ierindojās 18. pozīcijā.

Tikmēr Aleksandrs Patrijuks pirmajā ugunslīnijā pieļāva divas kļūdas. Šaušanā stāvus Aleksandram veicās labāk, un viņš pieļāva vienu kļūdu. Sacensības viņš pabeidza 83. pozīcijā.

Robertam Slotiņam jau pirmā ugunslīnija sagādāja grūtības - viņš kļūdījās trīs reizes, savukārt šaušanā stāvus viņš nopelnīja vienu soda apli, bet sacīkstes latviešu biatlonists noslēdza 95. pozīcijā.

Sestdien Latvijas biatlonisti sāka sacensības jauktajā stafetē, kur trasē paspēja doties vienīgi Ieva Pūce un Jūlija Matvijenko, līdz konkurentes bija priekšā jau par apli. Latvijai tas liedza turpināt stafeti, kur kvartets tika ierindots priekšpēdējā - 24.- vietā.

Pasaules kausa izcīņas posms Estersundā turpināsies arī nākamnedēļ – trešdien un ceturtdien būs sacensības individuālajā disciplīnā, bet nedēļas nogalē notiks stafetes.

Pasaules kausa sezonā paredzēti deviņi posmi, pēdējais no kuriem būs marta otrajā pusē Holmenkollenā, Norvēģijā.