Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints vīriešiem

Biatlons

Pasaules kauss biatlonā. Masu starts vīriešiem

Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšanas sprints sievietēm

Bendika pakāpjas uz 27.vietu iedzīšanā Pasaules kausa posmā biatlonā

Latvijas biatloniste Baiba Bendika sestdien Pasaules kausa posmā Francijā finišēja 27.vietā 10 kilometru iedzīšanas distancē, lai gan startēja 18 pozīcijas zemāk. Divus soda apļus veikušajai Bendikai iekļūšana TOP 40 ļāva nopelnīt ieskaites punktus sezonas kopvērtējumā.

Uzvarēja no pirmās pozīcijas startējusī norvēģiete Tirila Ekhofa, kura finišēja pirmā ar rezultātu 29 minūtes un 41,6 sekundes. Viņas tautiete Ingrida Lanmarka Tandrevolda ieguva 2.vietu, atpaliekot 38,1 sekundi, bet pirmo reizi trijniekā iekļuva šveiciete Lena Heki, kuru no uzvarētājas šķīra 46,0 sekundes. Visas laureātes slēpoja divus soda apļus.

Bendika distancē devās 45. pozīcijā minūti un 52 sekundes aiz līderes Ekhofas, kura piektdien uzvarēja sprintā.

Pēc vienas kļūdas pirmajā šaušanā Bendikas pozīcija rezultātu tabulā būtiski nemainījās, bet visi aizvērti mērķi otrajā ugunslīnijā palīdzēja latvietei pakāpties uz 38.vietu. Pēc trešās šautuves veikts soda aplis Baibai neliedza saglabāt 38.vietu, savukārt pēdējā ugunslīnijā izdevās trāpīt visos mērķos, kas ļāva tobrīd noslēgt trešo desmitu. Līdz finišam Baiba pakāpās vēl trīs pozīcijas augstāk. No uzvarētājas viņa atpalika divas minūtes un 52,0 sekundes.

Iepriekš sestdien 12,5 kilometru iedzīšanas distancē vīriešiem 33.vietu ieguva Andrejs Rastorgujevs.

Posma noslēgumā svētdien Ansī vīrieši un sievietes vēl sacentīsies masu starta distancēs, kur Latvija nebūs pārstāvēta.