Zemessargiem iedzīvotāji līdz šim saziedojuši 43 tūkstošus eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Ziedojumu akcijā Zemessardzei iedzīvotāji saziedojuši aptuveni 43 000 eiro, liecina informācija akcijas interneta vietnē.

Līdz šīm akcijā piedalījušies vairāk par 700 ziedotājiem. Akcijas organizētāji vēlas savākt 133 000 eiro. Lai sasniegtu šo mērķi, atlicis savāk aptuveni 90 000 eiro.

Ziedojumu kampaņu rīko Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) un "Ziedot.lv". Tās mērķis ir mudināt sabiedrību tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā. Iepriekš 18.novembris bija izvēlēts par akcijas noslēguma datumu, taču organizatori izlēma to turpināt, līdz tiks savākta atlikusī summa. Līdz 18.novembrim akcijā bija saziedoti 40 000 eiro.

Komentējot līdzšinējos akcijas rezultātus, LATO valdes loceklis Juris Ulmanis sacīja, ka pirmssvētku laikā iedzīvotāji izvēlas savu naudu tērēt citiem mērķiem un akcijas rīkotāji cer, ka nākamajā gadā ziedotāju aktivitāte palielināsies. Akcijas norisi līdz šim Ulmanis vērtēja kā labu, akcentējot, ka mēnesī vidēji zemessargiem tiekot noziedoti 10 000 eiro.

Līdz šim lielākais ziedojums bijis 2 500 eiro apmērā nakts redzamības iekārtu iegādei.

LATO norāda, ka kampaņa ir iespēja ikvienam Latvijas iedzīvotājam parādīt, ka valsts drošība ir svarīga un ka ikkatrs var sniegt savu artavu tās stiprināšanā. Kampaņa plānota, lai nodrošinātu nepieciešamā ekipējuma iegādi, atbalstot tos, kuri papildus savai pamatnodarbei ir brīvprātīgi uzņēmušies pienākumu stāties mūsu valsts sardzē.

Atbalstīt kampaņu iespējams, apmeklējot oficiālo interneta vietni "zemessargam.lv" vai zvanot pa ziedojuma tālruni 90006886.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti